1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Cizí značky aneb proč zůstat (ne)věrný japoncům

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Nahasapimapetilon, 2. 9. 2015.

1. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    No a pak je tu ještě tahle možnost ;) ... Jůlinka. Buď nechat odemknout 200k Super (pohon na zadek, Q2) na 280k, nebo vzít dražší 280k Veloce Q4.
    ar1.jpg ar2.jpg ar3.jpg ar4.jpg ar5.jpg ar6.jpg

Doofer, pjetro a efface se to líbí.
  2. Alamaster

Alamaster výkonný člen KLANu

605
    229
    43
    když já bych nepřežil mít tu RZ na straně :(

pjetro a lakilaki se to líbí.
  3. Jarda_Mazda

Jarda_Mazda výkonný člen KLANu

158
    42
    28
    Jo, to jo. Taky bych si nechal líbit.

4. eko1980

eko1980 výkonný člen KLANu

474
    207
    43
    Jo to je taky krasavice ;)

5. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Ja jsem asi divny, ale me se Alfa Romeo vozy temer nikdy nelibily (a vsichni se na me tvarili, ze jsem spadl z visne, protoze to prece jsou skoro nej auta). Teda ne uplne, spis me neoslovovaly. Ta Giulia se mi obycejne opet moc nelibi, ale takhle v te verzi Quadrifoglio, to zas uz jo. Ale to je kapanek jiny level :D.

Jinak jsem vcera potkal ten novy Civic v cervene a pekne auticko to je vzhledove.

lakilaki se to líbí.
  6. eko1980

eko1980 výkonný člen KLANu

474
    207
    43
    Jo ten Civic je pekny ale dat za nej v zakladu 470k za litrovou verzi to uz chce fakt koule...

7. Krabat

Krabat rodinný člen KLANu

261
    284
    63
    Ve Zlíně jednu pravidelně potkávám. Na fotkách se mi moc nelíbí, ale naživo je to celkem impozantní auto. Poutá mou pozornost, protože vyčnívá z té fádní silniční šedi.

8. dJn3o

dJn3o výkonný člen KLANu

638
    171
    43
    Mě se některý Alfy líbí, Giulia taky nevypadá zle, ale co przní ten vzhled tak je přesně to umístění té RZ na straně. :D

Alamaster se to líbí.
  9. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
  10. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    Tak to není tak zlé (aspoň teda v Koreji). 50 Mil Wonu je na naše cca. 1 050 000,-. Otázka je, na kolik to nahodí u nás. Ale kdyby se to drželo kolem toho mega, tak si myslím hodně dobrá cena za GTčko s 3.3 litrem.

11. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    Optima GT u nich stojí 32 950 000, u nás 969 980. Stinger v základu s tím samým motorem by mohl tedy stát na naše 1 188 000 a v plné výbavě s motorem 3.3 GT 1 657 000.

Poslední úprava: 23. 5. 2017
  12. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Pohodicka, jako dvakrat Mazda 6, ehm ... prosim vas, nemate nekdo nekde v IT volnou pozici za dobre penize? :D No jako klidne vazne, zacina ve me hlodat cervik, ze bych podnikl nejakou zmenu.

No docela dost penez, uvidime ;).

lakilaki se to líbí.
  13. djaara83

djaara83 člen KLANu

91
    35
    18
    v IT je volných pozic spousta a firmy mají problém je obsadit. Jen je tu disparita, že firmy by nejraději aby lidi pracovali zadarmo a každý by chtěl aspoň 200k měsíčně :D...

Alamaster se to líbí.
  14. efface

efface výkonný člen KLANu

125
    108
    43
    Navrhni zaměstnavateli práci na živnost za superhrubou mzdu... třeba se domluvíte :)

15. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Ja to tu nechtel moc rozebirat, protoze nam to pak nekdo vyhodi do Jaká je vaše profese?. Ja uz par let OSVC jsem a presto mi prijde 1.6M docela dost penez :D. Tezko by se to obhajovalo doma :D.

16. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    Tak 1.6 míče je dost, snad to bude nižší, ale 280k dobře vybavený Arteon není o moc levnější. Zatím IMO co se týče poměru cena/výkon/zábava vede RWD Giulia se 340 mm Brembo, samosvorem Q2 a čipem, který z ní udělá Veloce. :)

17. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
  18. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 020
    2 278
    183
    Spritmonitor.de
    zepředu je to KYJA jak vyšitá .......

19. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Ja teda osobne proti Kie nic nemam. Jen bych se chtel zbavit toho jejich loga na cumaku. Moc pismenek a neni to symetricke :D.

20. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    To bys zalepil fólií. ;)

Sdílet tuto stránku