• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

To už Kiriak...ký presiel do Hjondéju ?
Kdepak, Alexej je proti němu příjemný chlapík. U Hyundaie sedí teprve opravdový psychopat, viz aféra Vladimíre odstup a žaloby na prodejce a prodejců. :) Tak hojný výskyt psychopatů nebo minimálně sociopatů mezi vrcholovými manažery není prý nic výjimečného a tohle je exemplární případ. Traduje se taková pověst, že při pobytu dotyčného v Rumunsku v rámci životní epizody s názvem Ford došlo také na nějaké podobné spory s tamějšími obchodníky, nicméně poněkud z jiného prostředí (propojeného s organizovaným zločinem) a dotyčný opouštěl Rumunsko ve velkém spěchu. Ale třeba je to jen pohádka...
 
Nevim proc tolik negativ ohledne Korejcu :confused: Japoncum se taky smali kdyz prichazeli do Evropy na trh se svymi auty...Z vlastni zkusenosti muzu rict ze treba prave KIA ma celkem hezka auta a troufam si rict ze i bezproblemova. Otec kupoval nekolik let zpatky KIA CEE'D 1,4 benzin 1generace a slouzilo onech 7 let zaruky naprosto bez problemu.
 
Nevim proc tolik negativ ohledne Korejcu :confused: Japoncum se taky smali kdyz prichazeli do Evropy na trh se svymi auty...Z vlastni zkusenosti muzu rict ze treba prave KIA ma celkem hezka auta a troufam si rict ze i bezproblemova. Otec kupoval nekolik let zpatky KIA CEE'D 1,4 benzin 1generace a slouzilo onech 7 let zaruky naprosto bez problemu.
Já tady nevidím negativní hodnocení Korejských vozidel,jenom hodnotíme jedno z nich Že Hyundai kopíruje o tom se ví

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
Na jednoduchou otazku "proc tolik negativ kolem Korejcu" je jednoducha odpoved: protoze to je zatim osklive a velmi nekvalitni zbozi ;)
 
A pokud se ti libi vic ten golf nebo oktavka , ktera je od prvni generace stejna tak to pak joo :D
 
Na jednoduchou otazku "proc tolik negativ kolem Korejcu" je jednoducha odpoved: protoze to je zatim osklive a velmi nekvalitni zbozi ;)

Musím nesouhlasit, měl jsem první generaci Kia Ceed 1.4 za necelé 4 roky najeto něco přes 80 000 km a nemůžu si na nic stěžovat, vše bez problému.
 
nesouhlasit pochopitelně můžeš :) Já mám zcela jiné zkušenosti s i30 a několik mých známých, co se nechali zlákat "vyšší výbavou" se potázalo se zlou. Za první rok 3x měněn volant, 2x hlavice řadičky, prorezlé oba přední lemy. A prodejce Hundaj pravil že s tim moc jezdíme, nevinně pravil, že to na to není dělaný :D A jestli se ti to líbí záleží na tvém vkusu, mě se to prostě nelíbí :)
 
Jen tak dotaz pro moje upřesnění, není zrovna i30 ryze tak trošku "české auto", vyrábí se v ČR ne? Takže bych osobně hjondé korejcem nenazýval.
I když to samé by se dalo říct o mazdě, když má výrobnu v mexiku.
Co se týče vzhledu, není i30 nejhorší, věděl bych o horších, ale co se týče dílenského zpracování, to není žádná kvalita.
 
Vždycky se najde někdo kdo bude nadávat na jiný výrobky.
Já poslouchám od druhých jak jsem mohl vyměnit Bmw za Mazdu
Nebo proč jsem nešel do Harleye a šel do Hondy.
Naoplátku ja říkám raději do Kia Sportage než třeba Nové suv od Nisan a mnoho jiných ve stejné ceně.
Každé auto má majitele.
 
Momentalne sedím v Honda autosalone, priviezol som priatelkinu hondu CR V na servis prehliadku. Tesil som sa , ze budem moct vyskúšať novy Civic. Po prvom nasadnutí a prvých troch minutach na mieste vodiča ma prešiel akýkoľvek záujem ist na skúšobnú jazdu.
Nemá ani zmysel , aby som začal opisovat co všetko mi vadí v tom aute.
Vonku stoja predvadzacky litrový turbo trojvalec a jeden a pollitrovy turbo stvorvalec.
Este sa mi nestalo ze by som nechcel vyskúšať akýkoľvek novy model auta. To uz aj Dacia Duster vo mne vyvolala viac zaujmu ako novy civic.
ZoomZoom a Jinba Ittai výchova od mazdy sa na mne asi podpisala nesprávnym smerom :-(

Mazďáci, buďte šťastní , ze jazdite v mazdách.
 
Led reflektory atd. ..... 27000 €
 

Přílohy

  • WP_20170615_11_08_18_Pro.jpg
    WP_20170615_11_08_18_Pro.jpg
    566,6 KB · Zobrazení: 39
Back
Top