• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

No Hondy staly dycky o neco vic i kdyz nevim proc...Kazdopadne sem zmaten z toho ze nektere 1,5l maji vyfuky a jine ne :confused: Ze by podle vybavy?
 
@eko1980
Je mozny ze to je jak u nasich aut.
Mazda ma taky dle rozdilu vybavy a i motorizace bud 1 nebo 2 vyfuky.
 
Jak se rika ze nejhorsi je srazka s blbcem, tak synonymum k tomuto porekadlu by klidne mohlo byt ze nejhorsi je srazka s koncernistou.

To zase dnes rano byla debata s kolegou co je zarytej koncernista.
Jak je VW nejlepsi automobilka, ze Mazda je nahovno, ze Mazda rezne, ze ma VW lepsi emisni testy nez Mazda, ze VW prodava vic aut nez Mazda tak je proste lepsi. Mazda je skareda. :confused:

Co takovymu cloveku chcete rict? :D

Prepokladam ze to je asi pramenici zavist z toho ze on ma VW Polo a ja Mazdu 6 nebo nevim jak si to vylozit.
 
Moudřejší ustoupí.. tyto žabomyší války nikdy nemají moc velkou cenu :)
 
....ještě chybí, aby to bylo polo z roku tak 1999 :D
No, myslim ze on to polo tak nejak ma, 2003 nebo 2004.

Ono to totiz zacalo tim ze jsem se ho ptal co novy auto pana mistra (mistr si koupil Golfa taky nejak z roku 2002, "udajnych 120.000km" z nemecka. 1.6 benzin za 80.000Kc). :D :D :D

Takze tak no. :D

Moudřejší ustoupí.. tyto žabomyší války nikdy nemají moc velkou cenu :)
Nemaji, taky jsem mu jen odvetil ze pokud mazdu nikdy nemel tak je docela naprd na ni nadavat. :D
Rikam, zarytej koncernista a vsechno jiny je spatny.
Narazil i na Nissan, jak je spatnej a to si nabil hubu, mu rikam, jo, jenze proc je Nissan spatnej? On ze je to japonec, rikam jo, ale motor dela auto a motor ma z renaultu pokud se nepeletu, a renault je co? Frantik. Sklapl hubu a ja sel pryc. :D
 
Poslední úprava:
Aj pre takéto riešenie zostávam verný!!!
IMAG0011.jpg
Toto je Škoda Octavia RS!!! A ich riešenie športového výfuku :rolleyes: :D
 
Výfukové difuzory jako koncovky má takle udělaný třeba i MPSo nebo americká verze GH s 3,7V6. Nebo třeba Lexus IS-F nebo i spousta dalších někdy i hodně drahejch aut.
Ono to má totiž i jednu praktickou stránku věci a to, že se netaví plasty nárazníku, když se tomu naloží :D nemusí se pak dělat v nárazníku drahé tepelné štíty např z carbonu.
 
No Hondy staly dycky o neco vic i kdyz nevim proc...Kazdopadne sem zmaten z toho ze nektere 1,5l maji vyfuky a jine ne :confused: Ze by podle vybavy?

Tak uz jsem kouknul do jejich ceniku tak uz vim ze ty 2 centr vyfuky maji ve vybave sport a sport plus...
 
Ale cena zacina na 639000 s manualem...Sice je ten jejich foukany motor pruznejsi ale 100000 navic je fakt dost.
 
Vždycky bude něco kopie něčeho jiného, na zadek to auto nejezdí. ;) Které maserati konkrétně ti to připomíná?
 
mě to teda spíš připomíná Mondeo těma světlama... asi STčko :D každopádně na Koreu hezkej design
 
Poslední úprava:
Back
Top