• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Tak som sa dozvedel od Hondy, ze trhanie motora po ubrati plynu je prirodzená vlastnost atmosfer motorov.
Buchot od zadnej nápravy vľavo, na nerovnostiach vozovky, nebrani uzivaniu auta.

Honda CR V 3 rocna zarucna prehliadka, 40.000 km, teraz sme uz 5. hodinu v servise.
Nateraz som odmietol prevziať auto s neodstranenymi zavadami.
Som zvedavý na pokračovanie....

Update:
Trhanie motora nie su schopni odstranit. Diagnostika nevykazuje ziadnu chybu, su teda bezmocní :-(

Naprava buchot , neodhalena pricina, dohodnuta ďalšia návšteva o 1 mesiac, riesenie bude v predlzenej zaruke.

Keď vám moje dnešné zážitky s Hondou pripomenu skusenosti s ďalšou japan značkou, je to iba náhoda :-(
 
Poslední úprava:
Tak som sa dozvedel od Hondy, ze trhanie motora po ubrati plynu je prirodzená vlastnost atmosfer motorov.
Buchot od zadnej nápravy vľavo, na nerovnostiach vozovky, nebrani uzivaniu auta.

Honda CR V 3 rocna zarucna prehliadka, 40.000 km, teraz sme uz 5. hodinu v servise.
Nateraz som odmietol prevziať auto s neodstranenymi zavadami.
Som zvedavý na pokračovanie....
Co ta změna?Není to tak dlouho co si Hondu vychvaloval do nebes a kritizoval Mazdu

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
Rovnako pred rokom som tu bol v servise honda a vtedy som porovnaval vybavu auta HRV s CX3.
Vytýkal som menej komfortnej výbavy v CX3 oproti HRV .

Že by som chvalil auto Honda a ich servis, sa mi nezda.

Ani vtedy som nebol spokojny ani dnes.
 
Já mám zcela jiné zkušenosti s i30 a několik mých známých, co se nechali zlákat "vyšší výbavou" se potázalo se zlou.
Ano s timhle muzu souhlasit protoze vim ze hyundaie se kazi celkem dost.Jako osobne bych si nekoupil ani kiu ani hyundai protoze jsem japonec ,ale pokud bych mel na vyber zdarma tak bych urcite zvolil kiu protoze je mi z tech dvou sympatictejsi :cool:
 
Stelvio jsem neřídil, ale takové Levante ano a upřímně nechápu, jak může být SUV TAK zábavné :) Testováno na polygonu Dlouhá Lhota za stálého řevu italských instruktorů : LOW GAS ! LOW GAS !LOW GAS !LOW GAS ! muhehe

IMG_3646.JPG
 
Pre mna Alfa = technicke myslenie , riesenie od Fiat. (mam za sebou 4 roky s Fiatom vo firme , ale ND su aspon za pakatel :-( )

Minule som cital "zivotnu pravdu" o Alfe.
Alfu Romeo by si mal kupit iba clovek, ktory je schopný mysliet s laskou na svoju Alfu, ktora stoji nepojazdna v garazi,
kym on stoji na autobus zastavke a caka na odvoz autobusom .... :)

P.S.
V mediach som cital , ze bohuzial ani AR Giulia nenaplna predajne ocakavania.
 
Korejcania sa neseru :)
Motorizacia zatial ziadna slava , ale ked to bude za lacny peniaz , do mesta - preco nie ?!
Asi nastal cas, aby CX3 dostala 1,5 benzin a konkurencie schopnu cenu k tomu.
 
To je smutne skoro vsichni uz maji i malinke hot hatche a mazda nic...:mad: Davam jim pet let na to aby zrobili mpsku :D
 
Jsem si cetl clanek Volvo V90 T6 – Jeden nutný příplatek a teda zaujalo me na zaver v technickych udajich, ze tam je uvedena velikost palivove nadrze 50 l. Teda sice nevim, jak je to mozne, protoze podle ceniku od Volva ma varianta s T6 uvedenou nadrz 60. Ale treba takova T5 FWD tam ma 55, ale T8 tech 50 litru.

A ja si rikal, jak je mych 62 litru prakticky malo, ze jsem porad na benzince. A to tyhle svedske tanky maji urcite vyssi spotrebu. Tak bych asi mel byt spokojenejsi :D.
 
Ty jo, 62L nádrž. Co bych za to dal :). To my "chudáci" co máme jen 44L nádrž můžeme jen závidět :)
 
Jinak jsem dnes byl neco resit v salonu/servisu, tak jsem se stavil u Auto Jeremiasova v Kia sekci, poptat se co a jak vidi se Stingerem.

Pry zatim casove netusi, jak dorazi na trh, pocitaji jenom prelom podzim/zima. Pry to dorazi ve velmi limitovane serii, nez si Kia osaha, nakolik ma sanci v tomto segmentu. Pry by melo byt 7 aut na nasi republiku. Auto Jeremiasova podalo pozadavek na 2 vozy s tim, ze jeden chce mit vystaveny na salonu a druhy na svezeni vaznych zajemcu. Takze vlastne pokud od nich nekdo koupi auto, bude vlastne pouzivane tak jako tak. Ikdyz se mi moc nezda, ze by jim dali 2 auta, pokud by jich melo byt 7 na republiku.
 
Back
Top