• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé CMK motokáry v pondělí 12.12. od 18ti hodin

super, čím víc nás bude, tím líp :) Třeba @Nahasapimapetilon vyhlásí cenu za druhé místo (první bude určitě on) a sveze vítěze s garantovaným poletem v areálu Siemens Kolejová vozidla :D :p
 
Rad bych dorazil, ale jestli mi to vyjde budu vedet az v pondeli..

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
:D ja dorazim ale polet uz nebude :D teda pokud se mi nepodari vyresit, ze mi nekde utika tlak za turbem :D jinak klidne prijedu Rezu a provezu :D

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 
Cau panove, pres Vanoce bude kazdy litat buhvi kde, ale co domluvit termin motokar v tydnu od 2. 1. Otazka predne pro nase jihoceske kamarady, kteri za nami vazi dlouhou cestu, jestli nektery den nemaji cestu do Prahy aby se jim to spojilo :)

Odesláno z mého KIW-L21 pomocí Tapatalk
 
Jako jihočeský kamarád odpovím, že plánovanou cestu nemám, ale to neznamená, že se plán nedá upravit... Vždyť je to kousek a D4 už je kompletně bez uzavírek.
 
Ahoj kluci, v tomto týdnu motokáry nedávám, jednak mám dost nabito a navíc mám rýmičku.... :)
 
Back
Top