• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co jste převáželi?

Ja som nedavno prevazal drevotrieskove dosky vyse 2 metre dlhe a od 100km/h odpor vzduchu prekne pritlacil kufor :) tiez s sedane som previezol vysoke matrace, dvere ...a par foto zo stahovania.. :)c481704a0fb41e27ce2f0b925849307c.jpg9b1e4b8ddcd53d641f6ee6efffc81bf3.jpg9fddcc492fb09f4598b82886533fc929.jpg

Odoslané z SM-A520F pomocou Tapatalku
 
Taky si občas říkám, že by se mi k ní hodilo tažný zařízení a vozejk, ale kde to všechno skladovat zahrada není nafukovací.:cool:
 
Hej tak to jste strelci. M3 mam vylozene jako priblizovadlo do prace jen pro sebe. Jako rodinne auto a prilezitostny stehovak pouzivame S-Maxe....a i tak je maly a premyslim o necem jako Tourneo Connect anebo Multivanu :D
 
Forda Tourneo má kámoš a švára má Transita, ale kvůli 10 fošnám je nebudu otravovat, to zvládne mazdice levou zadní.:)
 
Já mám trojku jako rodinné auto a be problému a to jezdíme hodně. Bál jsem se toho, ale pohoda.
 
Back
Top