• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co o vás říka značka vašeho auta?

Skadááááál... no jen aby se pak nestala Mazda lukrativnějším zbožím ke krádežím :D
 
tak neviem ci zrovna francuzske auta typu Peugeot alebo Renault su nejake lukrativne zbozi na kradeze :p ... alebo taka vrazda ako Ford - Fordem tam, vlakem zpatky...
 
tak neviem ci zrovna francuzske auta typu Peugeot alebo Renault su nejake lukrativne zbozi na kradeze :p ... alebo taka vrazda ako Ford - Fordem tam, vlakem zpatky...
no řekněmě, že frantici jsou u nas poměrně dost oblibení no a předsudky proti Japonským vozům jsou stále silně zakořeněné... v mém okolí se pohybuje dost zapřisahlých koncernistů, kteří se budou do krve hádat.
 
Přesně tak :) Nejednou jsem z okolí zaslechl "Japonec až nakonec" Ale ja vím svoje, navíc celá moje family má japonský auta :)
 
K Fordem tam a vlakem zpátky - s tim bych moc nevyskakoval, jednak než se začly dělat Skyactiv motory, tak Mazda pracovala v kooperaci s Fordem :) A minimálně 2.3i je Ford motor - na každým díle jsem našel logo...
A to nemluvim například o MX-6 vs Probe apod :)
 
tohle jsem četl taky a po přečtení, že typický zákazník Dacie je pravicově smýšlející důchodce 60+ se zájmem o americký fotbal jsem usoudil, že je to totální zhulenost :D
 
Přesně tak :) Nejednou jsem z okolí zaslechl "Japonec až nakonec" Ale ja vím svoje, navíc celá moje family má japonský auta :)
Jojo tohle "přísloví" jsem slyšel už hodně krát. Na to vždy říkám, že je to pravda. Kdo si koupí Japonce, tak už do konce života bude kupovat Japonce. Prostě Japonec až nakonec :D
Jinak v mém okolí je taky hodně zarytých koncernistů, ale za léta už u některých postupně jejich zarytost opadává, když jsme spočítali náklady na provoz :D :cool:
 
Jojo tohle "přísloví" jsem slyšel už hodně krát. Na to vždy říkám, že je to pravda. Kdo si koupí Japonce, tak už do konce života bude kupovat Japonce. Prostě Japonec až nakonec :D
Jinak v mém okolí je taky hodně zarytých koncernistů, ale za léta už u některých postupně jejich zarytost opadává, když jsme spočítali náklady na provoz :D :cool:
nooo a hlavně těch koncernistů nekoncernistu alias radoby vlastenců. těch mám taky plný zuby :D ... škodovkaaaa jedině škodovkááá kombáááájn a s tažným jinak je to auto na hovno.
 
To jo, peknej autak. Vubec, se mi tak nejak zda, ze mate vkus na auta. Nenajdes tam fotku ty Tatry Vitku?
 
Jojo tohle "přísloví" jsem slyšel už hodně krát. Na to vždy říkám, že je to pravda. Kdo si koupí Japonce, tak už do konce života bude kupovat Japonce. Prostě Japonec až nakonec :D
Jinak v mém okolí je taky hodně zarytých koncernistů, ale za léta už u některých postupně jejich zarytost opadává, když jsme spočítali náklady na provoz :D :cool:
No a já jsem si se zájmem a přiznám se i se škodolibou radostí přečetl tohle:

http://www.autoforum.cz/zajimavosti...*********************************************
 
Back
Top