1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Co se mi tady líbí

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil Miky, 10. 4. 2015.

1. Dr.know

Dr.know výkonný člen KLANu

107
    44
    28
    oka, díky moc za info

Poslední úprava: 23. 4. 2015
    Lucki22 se to líbí.
  2. Kuban

Kuban výkonný člen KLANu

174
    86
    28
    Tak neposílej link ale foto;) jedno jsem už udělal...:p https://www.mazdaklan.cz/media/i-want-you-jpg.519/

3. Dr.know

Dr.know výkonný člen KLANu

107
    44
    28
    To uz je fuk,banana mi dali madrfakrs,okradli starenku ;-(

4. Miky

Miky rodinný člen KLANu

231
    299
    63
    Náhodná média, bezva nápad. Palec hore :).

Vitus se to líbí.
  5. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
  6. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    Řekl bych, že ji budu muset upgradnout. Tak už to funguje, upgrade sice nepomohl, ale pomohlo vypnutí Wiki. Vzhledem k tomu, že ji stejně nikdo nepoužíval, dám přednost alespoň prozatím funkční galerii.

Poslední úprava: 26. 1. 2017
    Ter Leeloo II se to líbí.
  7. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Byla chvilka napeti ...
    "The board is currently being upgraded. Please check back later."

Diky, prijde na to, jestli i tu galerii takhle nekdo bude pouzivat. Ja to prave chtel vyzkouset, jak to vypada a akorat jsem zjistil, ze to nejde ;).

8. Ter Leeloo II

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
  9. lakilaki

lakilaki výkonný člen KLANu

516
    126
    43
    Co to je a preco sa mi take hlasenie zacalo objavovat ??? Ked doteraz to nebolo ?
    .
    .
    .
    2017-02-26.png

10. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    Asi nějaká fajnovka od Opery. Možná se rozhodli nevěřit žádnému StartSSL certifikátu, ne jen těm vydaným po StartSSL/WoSign aféře. Podívám se zítra proč.

11. luciash

luciash člen KLANu

94
    15
    8
    Mimochodem, díky za přidání plovoucích šipeček "zpět nahoru" a "dolů na konec stránky" vpravo dole. Šikovná věcička. Ještě lepší než jsem si přál! ;)

Sdílet tuto stránku