• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co se mi tady líbí

Noo to já bych i chtěl aby mi chodily maily, ale jen jeden , ne jeden ke každé odpovědi, to mě pekelně durdilo na mazdaklubu,ale poradím si. BTW ted jsem chtěl poslat link známýmu na tohle forum a ono zákaz, nelegální činnost či co, hrozba BAN a zastřelením :D.
Z čehož jsem vypozoroval, že nějaký robot čte SZ a blokuje odkazy. krása.:mad:
Tak neposílej link ale foto;) jedno jsem už udělal...:p https://www.mazdaklan.cz/media/i-want-you-jpg.519/
 
@shr3k-u nevis, proc forum nepodporuje tag GALLERY? Napr.:

Pritom sama galerie to jako BB kod nabizi, takze mi to nejak nejde do hlavy, proc by to samo nabizelo a pak neumelo v prispevku zpracovat. Je potreba nejaky plug-in navic?
 
Řekl bych, že ji budu muset upgradnout. Tak už to funguje, upgrade sice nepomohl, ale pomohlo vypnutí Wiki. Vzhledem k tomu, že ji stejně nikdo nepoužíval, dám přednost alespoň prozatím funkční galerii.
 
Poslední úprava:
Byla chvilka napeti ...
"The board is currently being upgraded. Please check back later."

Diky, prijde na to, jestli i tu galerii takhle nekdo bude pouzivat. Ja to prave chtel vyzkouset, jak to vypada a akorat jsem zjistil, ze to nejde ;).
 
Asi nějaká fajnovka od Opery. Možná se rozhodli nevěřit žádnému StartSSL certifikátu, ne jen těm vydaným po StartSSL/WoSign aféře. Podívám se zítra proč.
 
Mimochodem, díky za přidání plovoucích šipeček "zpět nahoru" a "dolů na konec stránky" vpravo dole. Šikovná věcička. Ještě lepší než jsem si přál! ;)
 
Jako "mladý" člen MazdaKlanu bych chtěl poděkovat správcům, za spoustu nezištného času věnovaného nám méně zkušeným Mazďákům. Fórum je technicky brilantní a diskuse objektivnější a méně vulgární, než na jiných sociálních sítích.
Pěkného Silvestra, který už se blíží a spoustu bezpečných kilometrů a potěšení ze všech našich autíček přeju všem.
Silvestr.jpg
 
Back
Top