• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

v mezích normy myslím že i jo .... ale vocamcaď pocamcaď, jestli mi jako rozumíš ;)
 
mňa dnes rozsekala cena za výmenu rozbitého displeja na mojej Lumii 1020, za ľudových 3600,- Kč :confused:

dobre že to šlo zaplatiť kartou, lebo by som asi nedokázal uvolniť bankovky z ruky kvôli kŕču :(
 
Me nasrala myci linka. Dokonale mi zkurvila vsechny ctyri kola... vsiml jsem si dnes rano. Tak pochybuju, ze bych se neceho domohl.
 
O moje nervy se každý den pokouší nějaký parkovací talent.. Názorný příklad.
 
Poslední úprava moderátorem:
Jjn... koupim si wapku a budu se s tim mazlit... nestoji to moc. Druha strana je ještě horsi. Ale to jsem nefotil, stal jsem u baraku..
 
Jak se jim to proboha povedlo z obou stran o_O To je teda vopruz. Do myček už taky nejezdím - byl jsem tam jen jednou a naposledy...
 
Já si dobře pamatuji, kdy jsem byl naposledy pořádně vytočenej :D Bylo to 22. 3. 2015...Přišel jsem ke svý Mazdě a koukám, že mi nějaký zm*d propíchl pneu...:mad: Za stěračem lístek, ať zavolám na PČR, že bylo poškozeno další cca 20 vozidel...No, tak jsem se dal do výměny kola a co čert nechtěl, plecháč mi přirezl, pač to v pneuservisu nenamazali...:mad: Páral jsem se s tim hodinu, než jsem to sundal...Na Policii jsem se nakonec dozvěděl, že bylo poškozeno tu noc celkem 29 aut a vyčíslená škoda cca 70 000,- Kč...No, ať se ten dotyčný modlí, že se mi nedostane pod ruce :dead:

20150322_134544.jpg
 
Poslední úprava:
S těma kolama to mám podobné, netušila jsem od čeho.. už vím, :shifty: .. takže dneska jdu bojovat s wapkou, třeba konečně vyhraju a bude to jenom 3:1 pro wapku :D
 
Back
Top