• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

......A úplne bombové je, že 99% z tých „magorov“ nevie o čom hovoríme!!!....
Szopi, keď už spomínaš, ako je možné, že takí lobotomický bezmozgovia dostanú vodičské oprávnenie ????
Pripadá mi , že u nás každý, kto čo i len prejaví záujem o vodičák, aj dostane oprávnenie.
Ako inak si vysvetliť, keď vidím za volantom aj príslušníkov tzv. znevýhodnenej menšiny, ktorí ani nevedia čítať , písať a vlastnia vodičák ?
Ako prečítal, ako sa naučil dopravné predpisy .... ?
Takže si za svinstvo na cestách môžeme vo velkej miere aj sami
 
Situace na fotce podle me muze byt zavadejici. Protoze uz mnohdy se mi stalo, ze jsem zaparkovat nemohl jinak, kdyz ostatni stoji pres caru. Pak tam clovek stoji dyl az odjedou vsichni a je za idiota on. A nebo mu pak jeste nekdo vjede kosikem do auta... mrdky :-/
 
No krása, ešte ho môžeš zúžitkovať...
Ale v pneumatike poriadne „naserie“ pretože sa správa ako malý záškodník. Pomaly vypúšťa obsah, že si myslíš, že je to vadný ventil alebo niečo podobné! :rolleyes: :mad:
 
Nejvíc mě naštvalo,že se ten dobytek ani neomluvil.
Tak to je síla, jsem brzdil při sledování očima co to šlo a držel se pořádně stolu.. Co na to říct, radši nic. Každopádně skvělá reakce a manévr a hlavně si fakt nevypustil jediné sprosté slovo. Máš můj obdiv :cool:
 
Tak to je síla, jsem brzdil při sledování očima co to šlo a držel se pořádně stolu.. Co na to říct, radši nic. Každopádně skvělá reakce a manévr a hlavně si fakt nevypustil jediné sprosté slovo. Máš můj obdiv :cool:

Já bych už pi*oval na celý kolo. :D
Mě dovedou vytočit cyklisti, natož tohle, bych asi vyletěl z kůže.
Zrovna teď jsem jel a ženská na kole si to valí v klidu po kruháču uprostřed. Nepochopím. :D
 
Začínám nenávidět většinu Slováků, kteří projíždějí nebo jinak se vyskytují ve Valašských Kloboukách. Dnes v podvečer jsem vytýkal jednomu, že špatně parkuje, bylo to na místě pro invalidy a napříč přes průchozí místo, byl sprostý a vyhrožoval, že mi dá pár facek. Jak jsem vyšel z obchodu, bylo černé BMW už pryč a zůstala mi po něm památka, udělal mi rýhu klíčem na zadním blatníku cca 20 cm:mad:. Jelikož jsme pár km od Slovenských hranic, vidím dost často, jak se tito mladí exoti chovají po překročení hranic, jsou přesvědčeni, že u nás se jim nic stát nemůže, tak se většina chová jako hovada:(.
Dodávám fotky jak dopadla "modrá víla" po řádění kokota z SK. IMG_7169.JPG IMG_7170.JPG
 
Poslední úprava:
Začínám nenávidět většinu Slováků, kteří projíždějí nebo jinak se vyskytují ve Valašských Kloboukách. .......
....... Jelikož jsme pár km od Slovenských hranic, vidím dost často, jak se tito mladí exoti chovají po překročení hranic, jsou přesvědčeni, že u nás se jim nic stát nemůže, tak se většina chová jako hovada:(.
Som rád, že sa nevyskytujem v okoli Valašských Klobouk ;)
Oni, sa nechovajú iba po prekročení hranác v Česku jak hovada , oni sú ozajstné HOVADA aj na Slovensku a bohužiaľ, ich akosi rokmi stále pribúda.
Máš evidenčné číslo auta, vodiča, ktorý Ti poškodil mazdu ?
Môžeme to s ním doma vybaviť ručne-stručne :rolleyes:
 
já bych řekl, že hovada jsou celkem všude jedno jestli na Slovensku, u nás nebo jinde.... někde je zvýšená koncentrace těch a jinde za oněch hovad/kokotů ...... Jak už ostatně vyznělo z legendárního "rozhovoru" :D

 
Aj ja som slovák a tohoto by si sa odo mňa nedočkal. Asi to bude v ľuďoch, nie v občianskej príslušnosti...

Nikoho neobhajujem a ani nebránim, chcem napísať iba to, že čo sa ti stalo s tou osobou, sa ti mohlo stať s niekým úplne iným a nemusel to byť slovák. No podľa všetkého to bol poriadny kretén!

Mohol si kľudne zavolať políciu a nahlásiť poškodzovanie cudzieho majetku s podozrením na konkrétnu osobu. Vyrozprával by som im svoj príbeh a možno by s tým niečo spravili.
 
Kdybych věděl, že narazím na takového debila, tak si samozřejmě SPZ napíšu a navíc bych ho vyfotil ze všech světových stran:(
 
já bych řekl, že hovada jsou celkem všude jedno jestli na Slovensku, u nás nebo jinde.... někde je zvýšená koncentrace těch a jinde za oněch hovad/kokotů ...... Jak už ostatně vyznělo z legendárního "rozhovoru" :D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ten rozhovor je kategória " večná pravda " už iba vytesať každe slovo do mramoru
 
"naštvalo mě" když jsem lehce vzal pitomej obrubák v Český Třebový a udělal si díru v bočním plášti téměř nejetý Nokianky a následně zjistil, že všechny servisy ve městě maj dovolenku až do novýho roku a že asistence stojí za vyližprdel a že můžu bejt ještě rád, že jsem dojel domů vlakem..... grrrr
 
"naštvalo mě" když jsem lehce vzal pitomej obrubák v Český Třebový a udělal si díru v bočním plášti téměř nejetý Nokianky a následně zjistil, že všechny servisy ve městě maj dovolenku až do novýho roku a že asistence stojí za vyližprdel a že můžu bejt ještě rád, že jsem dojel domů vlakem..... grrrr
A doufám,že si tou lepící sadou trhnul světový rekord v hodu dalekém!!!My,staří mazáci,si nenecháme namluvit,že rezerva je zbytečná.Aspon ta dojezdovka.
 
A doufám,že si tou lepící sadou trhnul světový rekord v hodu dalekém!!!My,staří mazáci,si nenecháme namluvit,že rezerva je zbytečná.Aspon ta dojezdovka.
Podívej lepidlo jsem ani nebral do ruky... Kazdopadne s tou rezervou to budu muset nejak vymyslet...
 
Back
Top