• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

"naštvalo mě" když jsem lehce vzal pitomej obrubák v Český Třebový a udělal si díru v bočním plášti téměř nejetý Nokianky a následně zjistil, že všechny servisy ve městě maj dovolenku až do novýho roku a že asistence stojí za vyližprdel a že můžu bejt ještě rád, že jsem dojel domů vlakem..... grrrr


tak to teda nassss...štve. Kor z Č.Třebový :-/
 
tak to teda nassss...štve. Kor z Č.Třebový :-/
Nojo, nechal jsem to stát bráchovi před barákem a jel domů vlakem. Nokianka bude nejdřív pozejtri a jeden ochotnej chlap mi to vymění a ja si pro to zas dojedu vlakem....

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk
 
Tak mě včera naštvalo, že mi došla kapalina do ostřikovačů samozřejmě v úplně nevhodnou chvíli. Tak koupím, otevřu kapotu a tam!!! půl kila sekaný, jídelní stůl vyrobený z baterky, nějakého nezvaného obyvatele motorového prostoru:-/, poťapkaný kryt motoru a prostě celkově bordel:-(IMG_0099.JPG
 
Tak mě včera naštvalo, že mi došla kapalina do ostřikovačů samozřejmě v úplně nevhodnou chvíli. Tak koupím, otevřu kapotu a tam!!! půl kila sekaný, jídelní stůl vyrobený z baterky, nějakého nezvaného obyvatele motorového prostoru:-/, poťapkaný kryt motoru a prostě celkově bordel:(Zobrazit přílohu 7337
lepší to zjistit takhle, než otočit klíčkem a nic, protože si hlodavec místo sekaný pochutnal na tvých drátech ,-)
 
@Vitus No jak jsem to psala, tak jsem si zrovna říkala, jestli jsem tam, právě z tohohle důvodu, tu sekanou neměla nechat.:D
 
Tak mě včera naštvalo, že mi došla kapalina do ostřikovačů samozřejmě v úplně nevhodnou chvíli. Tak koupím, otevřu kapotu a tam!!! půl kila sekaný, jídelní stůl vyrobený z baterky, nějakého nezvaného obyvatele motorového prostoru:-/, poťapkaný kryt motoru a prostě celkově bordel:(Zobrazit přílohu 7337
fíííha, tak to je něco :eek::eek:
 
Tak mě včera naštvalo, že mi došla kapalina do ostřikovačů samozřejmě v úplně nevhodnou chvíli. Tak koupím, otevřu kapotu a tam!!! půl kila sekaný, jídelní stůl vyrobený z baterky, nějakého nezvaného obyvatele motorového prostoru:-/, poťapkaný kryt motoru a prostě celkově bordel:(
Jídelnu jsem taky takto odhalil ještě na modré GY. Kámoš mi hned říkal, že mu nemusím dokazovat, jak je motor čistý, že by se z něj klidně dalo jíst :D
Od dob kdy používám silikonový olej, už žádné návštěvy. Doporučím zkusit nějaké triky co se radí zde a něco určitě strávníky vyžene ven: Ochrana motorového prostoru před hlodavci
 
Asi jsem měla pod kapotou nezvaného hosta :eek::mad::confused:
 

Přílohy

  • IMG_9461.JPG
    IMG_9461.JPG
    444,4 KB · Zobrazení: 44
Nojo letošní zimu zase velmi aktuální téma:D, taky jsem po minulé návštěvě ještě neměla odvahu zkontrolovat:)
 
Diváci naprostý kreténi co k tomu víc dodat....
.... Strašná sranda ohrožovat posádky naházenim sněhu někam, kde to nečekaj a nemaj to v itineráři.....
 
Njn banda ozralych kokotu se bavi...Kazdopadne me zarazi jedna vec a to ze tam je nejaka poradkova sluzba a ta to ma ocividne na haku :eek:
 
to jsem vůbec nepochopil tu davovou psychozu se sněhem .... komu tím jako chtěli prospět ?
 
Není to ani o mém naštvání, ale jak se chovají jiní šoféři vůči druhým:mad:

http://autobible.euro.cz/sedm-zloci...*********************************************
 
Back
Top