• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Včera překvapení jak jsem přišel z práce u domu v zamknuté zahradě.
33418902802_8a465d4f7b_o.jpg
 
Poškrábany lak trochu, madlo dveří, lišta okna. Den před tím jsem ošetřil kůži to bylo veliké štěstí kůži nic není.
 
Šli cíleně pro antiradar, kamera za 4 tis tam zůstala ani jedna přihrádka otevřena.
 
To snad NE, co to jsou za zrůdy. :(:mad:Střílela bych tuhle havěť, co krade a ničí druhým majetek. Nemám slov.
 
To je asi nejemotivnejsi vyjadreni od @Doris, co jsem videl :D.

Samozrejme kradez nic prijemneho. Nam (manzelce) naposledy pred Vanoci vykradli auto s darkama, ale kupodivu nikdo nic nerozbil. Asi meli sve klice/dalkove (halt Octavia II).
 
Tak před chvilkou mě volala přítelkyně, že odřela auto. Prý jen přední nárazník, spodní část, takže prý jen ten černý plast co tam je. Asi mě z toho jebne, bo jsem ho před 4 měsíci měnil za nový a už je zase poškozený. Takže mě to samozřejmě naštvalo, ale než dojede domů (momentálně je v Brně), tak snad vychladnu.....
 
Tak před chvilkou mě volala přítelkyně, že odřela auto. Prý jen přední nárazník, spodní část, takže prý jen ten černý plast co tam je. Asi mě z toho jebne, bo jsem ho před 4 měsíci měnil za nový a už je zase poškozený. Takže mě to samozřejmě naštvalo, ale než dojede domů (momentálně je v Brně), tak snad vychladnu.....
To je nemilé :-( Potkala jsem tvoji Mazďuchu dnes o půl jedné mezi Otrokovicemi a Napajedly u benzínek. Jela od Napajedel, asi tam seděla přítelkyně, mávala jsem, asi neviděla.
 
Jo, tak to byla určitě přítelkyně. Jela do Bzence a pak do Brna. Jinak ona je slepá když řídí :). Ona si všímá, že někdo mává jen když sedí jako spolujezdec a říká mě, že někdo mával, blikal...atd :).
 
Tak před chvilkou mě volala přítelkyně, že odřela auto. Prý jen přední nárazník, spodní část, takže prý jen ten černý plast co tam je. Asi mě z toho jebne, bo jsem ho před 4 měsíci měnil za nový a už je zase poškozený. Takže mě to samozřejmě naštvalo, ale než dojede domů (momentálně je v Brně), tak snad vychladnu.....
Chybí mi zde tlačítko "To se mi nelíbí".
 
Tak před chvilkou mě volala přítelkyně, že odřela auto.
Nejseš v tom sám, já měl takovej telefon ve čtvrtek, řešíme přes pojišťovnu...............
Jinak určitě vychladneš, vem si co by jsme bez těch ženských dělali :D
DSC_0104.jpg P4200046.JPG
 
dJn3o
Az me zamrazilo z toho videa,nastesti to dopadlo pro oba motorkare dobre. A to je to co rikam porad,cim slabsi auto tim vic se ti lidi snazi zavodit...A dalsi demence v ceske republice je to ze nemuzes ukazat obliceje tady tech vymastencu :mad:
 
Back
Top