• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Bohužel to není poprvé co taky vidím že se lidi se slabýma autama snaží "závodit".
Poměrně často pročítám na různých fórech, kde lidi žádají o chiptuning právě na fabie a podobný auta.
Nejednou se mě stalo, že mě na 50 v obci předjíždí auta typu pažout 106 a tady ty stará auta.
 
Ja bych v tom nehledal nejake konspirace. Lidi jezdi v tom, na co maji. A choutky "zazavodit" si muze mit bohaty i chudy. A tak musi chudy zavodit ve Fabii, pripadne tunit Fabii.

Ja jsem tuhle pred vesnici predjel Dacii Duster a protoze ja v obci pak temer vzdy dodrzuju predepsanou rychlost (coz mimo obec nedelam), tak pak me zacal predjizdet jeste pres plnou pred koncem obce.
 
A choutky "zazavodit" si muze mit bohaty i chudy.
Jenže tady nejde o to jestli má někdo choutky nebo ne a jestli je chudý nebo bohatý. Tady jde o to, že dement ve fabii molh zabít 2 mladý kluky, jen proto že je kretén a nemohl si ty svoje choutky nechat na rovnou silnici mimo obec, kde by mohl srazit akorát tak srnu třeba.
Osobně když chci přidat plyn a vytáhnout otáčkoměr, tak rovná silnice kde je vidět.
A o tom to vlastně celé je a to video to ukazuje.
 
Ja nekomentoval to video, to uz jsem videl vcera a nikoho z toho videa neomlouvam. Jen jsem reagoval na "lidi, co se snazi se slabyma autama zavodit".
 
"lidi, co se snazi se slabyma autama zavodit"
Jenže to je právě ta podstata té věci teda podle mě.
Lidi se slabýma autama se snaží závodit a pak to dopadá takhle.
Ale to celé není o tom autě (auto se samo neřídí), ale o tom člověku, že je idiot.
 
Hlavně většina těch závodníků se ,,slabými" auty má v prdeli podvozky, slabé brzdy atd. Pak to takto dopadá. ;)
 
Hlavně většina těch závodníků se ,,slabými" auty má v prdeli podvozky, slabé brzdy atd. Pak to takto dopadá. ;)
Jak řikáš, stále platí heslo: "Co neubrzdíš, to neukecáš..."
A s tim podvozkem, když to pak skočí, tak se můžeš pak jen modlit... Jenže, dokud si takhle nechtěji "zazávodit", tak si řikaji, jak je všechno v cajku a že to brzdí dobře apod...
 
no kdopak nám to nedobrzdil :confused: seděl jsem jako spolujezdec a jenom jsem čekal, jak velká pecka to bude. pytle zůstaly naštěstí tam kde mají být, takže to odnesly plasty, světla a nějaké rozpěry. i tak bude mladá lehčí o cca 20 tisíc a to mám veškeré opravy od kámošů včetné dílů ve slevách. kupovat díly na hondu vyjde zatraceně draho. ta malá krytka tažného v nárazníku stojí 800 :eek::cool:

20170607_161246.jpg
 
Bude facelift? :D
no já bych ho klidně bral :p

ouch, copa? nedodržela bezpečnou vzdálenost? :)
no znáš to, můžu za to pochopitelně já, páč jsem jí něco ukazoval a ona už nestačila z těch "předpisových" 80 na padesátce dobrzdit. buchta před ní to zahamtla před kruháčem... no příště prý už mě neveze, anobrž jsem rušivý element :mad:
 
Bláznů na silnicích bylo vždy jak šafránu, ale dříve (opomenemli nedostatek výkonných aut) měli více přirozené inteligence a o současném pudu sebezáchovy raději nemluvit. :(
 
Jak to tak bývá, tak když se to nejmíň hodí, tak se něco po....:mooning:
Už druhej den vylejvám vodu po tom dešti přeletěl republiku
IMG_20170630_1232028.jpg
Ale na všem je i něco dobrýho... Díky 3cm vrstvě vosku z nástřiků vás všech co se mi přilepilo v jámě mi nenasákly zdi vodou a aspoň jsem uspíšil výškrab jámy od tohodle bordelu...:bag::D
Jen doufám, že mi funguje hever, protože v tý vodě jsem opravdu nenašel koule ho pokusit zapnout:dead::D
 
Tak už mi mazdička stojí v lakovně přes měsíc. Měla být hotová za týden,ale....
1) první návštěva (1.týden):
Mistři lakýrníci: No potřebujeme aby jste ten nárazník támhle dolaminoval ještě o 0,5cm Já: Proč jste mi to hnedka nezavolali ? Mistři: My na to zapoměli.... Já: A umíte to dolaminovat vy ? Mistři: Ne
Tak jsem se aspoň naučil se sklolaminátem...
2) druhá návštěva (2.týden):
Já: Tak tady máte ten nárazník Mistři: Jo super, hnedka na to vlítnem a za 2 dny je to připravený na lak a za další 2 to máte i s lakem Já: OK,kdyby jste cokoliv potřebovali,tak zavolejte
3) třetí návštěva (3.týden):
Já: Tak jak vám to jde.... ? Mistři: No víte, mi potřebujeme aby jste nám sundal světla, aby jsme ten nárazník mohli zbrousit podle karoserie Já: A proč jste nezavolali ??? A proč vidim že mám poškrábaný světla smirkem ??? Mistři: No on kolega (co tu teď není), myslel že to zbrousí,ale nějak se nepovedlo,ale nebojte, mi vám ty světla vyleštíme... Já: OK, tak mi dejte aspoň 10/12 klíč a ten nárazník vám schodim Mistři: To budete moc hodnej.....
4) čtvrtá návštěva (4.týden):
Já: Vidíte mě rádi co ? Mistři: No už ty nárazníky máte támhle připravený na lak, ale jsou dva problémy. Šéf co to lakuje je teď na dovolený v itálii a vrátí se v pondělí a navíc ten plnič nám na těch sklolaminátech pořád praská,to je úplně naprd materiál Já: Hmm, je divný že tyhle nárazníky má mraky lidí po celym světě,ale zrovna mě když je donesu do týhle lakovny tak začnou praskat. Takže se zastavim v pondělí ? Mistři: Raději v úterý.....


Kdy už konečně tohle martýrium skončí.... :banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead::banghead: Nechce někdo komplet body kit na M3BM od KnighSports ???? Si koupim zase origo nárazníky a nastříkam si je raději sám (ty původní jsou totál od kamínků, much a psích hoven)

Aspoň že mám pojízdnýho Civica a teď jsem konečně dal do kupy MPS,takže mastnou tyčí už nemusim
 
No ty jo, jak to tak čtu, tak já už bych byl asi u Chocholouška :(. @Max6 , hlavně pevné nervy. Už to skoro bude ;)
 
Díky kluci za podporu... Nebejt MPS tak už ani nevim jak se Mazda řídí... Bohužel tohle je jedna z nejlepších lakoven na Příbramsku kde až doteď jsem by vždy spokojen
 
Back
Top