• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

V pátek jsem byl měnit čelní sklo v Auto Efektu Zlín (první prasklinu lepili pojízdní lepiči od Kooperativy a nějak se jim to moc nepovedlo, u druhého většího pavouka už jsem si říkal, že by to chtělo vyměnit). Zdeňa to vyříznul L nožem kolem dokola, spodní díl se dělal strunou, samozřejmě s ochranou palubky. Lasery a kamery dostaly novou gelovou podložku a sklo je jak nové. Jen jsem to nechal odstát na dílně do soboty, aby to hned po přilepení nezmoklo a lepidlo pěkně uschlo. Za odměnu mazda dostala i nové stěrače, po 3 letech :).
to mě čeká zítra :(
 
kuwa ty jí máš ale naleštěnou :) kde na to lidi berete čas
Zrovna u me to rozhodne neplati. Ja jsem presne ten, co nechape, kde lidi berou cas na to vikendove mazleni se s autama. Pres tyden pracuju a pres vikend se venuju rodine. A rozhodne nemam cas si nekde dve, tri hodinky hrat s kyblikem vody. Nevim, jak to lidi delaji :D.

Nastesti je @Natural hodny a obcas mi vypomuze, aby auticko vypadalo k svetu :cool:.
 
Zrovna u me to rozhodne neplati. Ja jsem presne ten, co nechape, kde lidi berou cas na to vikendove mazleni se s autama. Pres tyden pracuju a pres vikend se venuju rodine. A rozhodne nemam cas si nekde dve, tri hodinky hrat s kyblikem vody. Nevim, jak to lidi delaji :D.

Nastesti je @Natural hodny a obcas mi vypomuze, aby auticko vypadalo k svetu :cool:.
Tak pak už jen, Zapojit celou rodinu;)
 
Teď by se asi hodilo vytáhnou z rukávu nějakou historku a smyku, který jsem na poslední chvíli dvakrát kontra vybral....
.....realita je, že jsem se nepodíval ani do kamery, ani jsem nereagoval na čidla a prostě jako d***l nacouval do dodávky na parkovišti!!

Tak to dopadá, když člověk přesedne z Astry bez jakýchkoliv čidel do M6 :D. Už řeším opravu. Snad budou v kodecar šikovní a zalakují to
 
Dnes jsem zaplatil pokutu 500 Kč za překročení rychlosti v Bučovicích. :cool: O půl třetí ráno jsem spěchal na letiště. Asi nemusím dodávat, že tam bylo úplně mrtvo, takže jsem nikoho neohrozil. Prostě jsem jel trošku rychleji (61km/h), protože jsem neplánovaně stál na třech uzavírkách na semaforu a bál se, abych mi neuletělo letadlo.

Do Bučovic jsem jim slušně napsal, co si o nich myslím. Namísto, aby vybudovali obchvat, který plánují víc jak 40 let, tak vybírají pokuty. Já o tom radaru vím, ale tehdy v noci jsem na něj úplně zapomněl. Navíc vůbec nemají upozornění na to, že se tam měří. Není to náhodou v rozporu se zákonem? To není měření policií ČR, ale obec si tam vybudovala byznys s pokutami. :meh:
 
No já jezdím hodně rychle. :) Ta má nízká spotřeba není výsledkem pomalé jízdy, ale dlouhých tras.
Ja nevychazel ze spotreby, ale tak na me pusobilo Tve dlouhodobe vyjadrovani o pohodovych jizdach tachometrovych/tempomatovych 140 po dalnici apod. napr. ve Tvem tematu ;).

Jinak ja prave dodrzuju rychlost v obci (mimo obchvaty) a ne mimo ni.
 
jj stihnul. Tenhle příspěvek mě pobavil. :D Zaprvé jsem dnes něco slavil, takže jsem trochu v náladě, a to pitomé letadlo mělo zpoždění 40 minut. Takže jsem spěchal zbytečně. Ale díky za to, že jsi mě, nevím proč, rozesmál. :)
 
Back
Top