• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

...možná bych to měl dát do rubriky "Co vás pobavilo?", ale v první chvíli jsem byl dost nas...j. fotku jsem dostal od kolegy z práce ve chvíli, když jsem byl na pracovním jednání... hned potom co jsem mohl, jsem vyběhl před práci a zjistil, že to ty hovádka kolegové vyrobili z kartonu..... což nebylo na mobilu v tom detailu vůbec poznat
uploadfromtaptalk1429189685186.jpg
 
Vůbec nevím,myslím si ale,že jsem na něco najel a to zvedlo a zapíchlo do prahu.
 
Oprava cca 300 Kč jen to musím přivézt ukázat jestli se dá ten plast vařit.
 
Tak to je smutné, mrzí mne to za Tebe, protože vím, jak máš to autíčko vymazlené a jak si ho opečováváš. Tak hlavně ať se to povede co nejdřív opravit do původního stavu a tyhle neplechy na cestách se Ti vyhýbají.
Doris děkuji:).Dal jsem kontakt na Tebe kamarádovi co má tu novou M6 a bydlí kousek od tebe.
 
Právě teď.. Odcházím z domu, uteče mi kočka.. Zabouchnou se mi dveře, nemám klice. Moje momentální situace: stojím před barákem u auta s kočkou v náručí a čekám na klíčníka .. Pecka
 
Lady: To buď ještě ráda, že máte obyčejné dveře. Naši mají nějaké bezpečnostní-myslím Mul-T-Lock a ty umí otevřít jen oni a prej tak 35 stovek mínus... Plus ještě čekačka než dojedou-30km.
 
Back
Top