• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

To znám, ale v menším provedení zatim fungujou kuličky na Wc

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
No ty kráso. to jsou fakt takové svině, že to hezké není. Mě kdysi na začátku trošku rozkousali těsnění kolem nějaké kovové hadičky, ale naštěstí jen trošku. Toho krytu si naštestí ty potvory nevšimly.
 
Jediný co prý 100pro funguje, je nějaké zařízení s kontaktama na místech kudy kuna leze do motorovýho prostoru a prostě dostana elektrickou ránu, nevíto o tom něco ?
 
Není nebezpečný dělat elektrické pastě v motor . prostoru?
Zkus pár chlupů ze psa od někoho kdo je stříhá. Nebo parkovat jinde.
 
Chlupy, spreje a jiný smrady, infrazvuk - už nevěřím. Na ten elektrickej bazmek nevím, proto se ptám.

P.S Bohužel když přijedu domu po jedenácté v noci, tak jsem rád že vůbec zaparkuju, natož abych si mohl vybírat kde.
 
Poslední úprava:
Tak nějak podobně to vypadá u mně pod kapotou. Pomohlo nastříkání motorové části silikonovým olejem a @Max6 mi nainstaloval ultrazvuk https://www.tipa.eu/cz/odpuzovac-hlodavcu-do-auta/d-143591/, vše bylo provedeno v jednom týdnu začátkem června, takže co zabírá nevím, ale od té doby se kuna autu vyhýbá obloukem, i když všude kolem domu nechávala po sobě stopy. Před třemi týdny jsem rozmístil po pozemku návnadu - křepelčí vajíčka z půlky plněné fridexem. Po týdnu z osmi vajec zbylo jedno a po kuně zatím není slichu ani vidu.
 
Dneska sem nasel rohlik pod kapotou ale nic nebylo pokousane takze stesti..asi si tam mysi delaly zasoby. tak sem to vystrikal nejakym sprejem a uvidim
 
To mám za to, že jsem líná parkovat na konci parkoviště na samotce, když někam jedu, kruci fix 27efa8b1b67dce5176980980bb3a7807.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jo, tak to bych byl nasranej i já. Ale dle mého by zase nemusel být nějaký extra problém (i finanční) to nechat vyměnit. Je to přece jen klika od dveří - tedy pokud vidím správně).
Jinak samotka je samotka :).
 
Jo, tak to bych byl nasranej i já. Ale dle mého by zase nemusel být nějaký extra problém (i finanční) to nechat vyměnit. Je to přece jen klika od dveří - tedy pokud vidím správně).
Jinak samotka je samotka :).

Jj určitě to brzo vyměním, ale štve mě ta drzost lidí, musela ta být fakt rána, první měsíc jsem parkovala vzadu a ted se k tomu zase hezky vrátím, no co už


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Si takhle jdu k autu (civic - druhý vůz co nám vozí sedací část těla) a...
IMG_20171013_1301021~2.jpg
Myslíte že dotyčný viník na sebe nechal aspoň kontakt? Samozřejmě že ne. Takže zase sundat nárazník, nalakovat a nandat zpátky. Jakobych tý práce neměl dost
 
No myslím že kontakt nenechal.
Nezávidím.
Velký plus je že si plno věcí dokážeš udělat sám. Šikulo
 
No myslím že kontakt nenechal.
Nezávidím.
Velký plus je že si plno věcí dokážeš udělat sám. Šikulo
Mě na tom se.. hlavně ten princip. Všichni to máme pojištěný a jakej je problém na sebe nechat za stěračem číslo. I kdyby mi měl říct jenom "sorry,neumim řídit" tak by mi to v tomhle případě možná i stačilo.
No sundam a nandam,ale lakovat to dam do lakýrny,takže 2000Kč v luftu.
 
Mě na tom se.. hlavně ten princip. Všichni to máme pojištěný a jakej je problém na sebe nechat za stěračem číslo. I kdyby mi měl říct jenom "sorry,neumim řídit" tak by mi to v tomhle případě možná i stačilo.
No sundam a nandam,ale lakovat to dam do lakýrny,takže 2000Kč v luftu.
Řeknu ti to teď z druhé strany-ženě se podařilo něco trošku většího (oprava autorizák hyundai 13600kč), ale taky při parkování. Nechala lísteček s tel. a co si vyslechla po telefonu ona, pak já v telefonu a nakonec i osobně... Hold někteří lidi by zasloužili pár facek a ne slušnost-zklidnil se až jsem mu řekl že může být rád že nechala kontakt, že to nemusí platit ze svého..... O tom že mě to na povinku stálo asi 2500kč ani mluvit nemusím-to bude ten největší důvod proč lidi nenechají kontakt.
 
Back
Top