• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

.......O tom že mě to na povinku stálo asi 2500kč ani mluvit nemusím-to bude ten největší důvod proč lidi nenechají kontakt.
Chápu že ti člověk nedá kontakt i z důvodu, aby mu to nezvedlo platby za pojistku,ale mě už od mala rodiče učili, že když něco provedu,tak si za svojí blbost holt ponesu následky.
A s tím řvaním ? Představ si,že si šetříš cca 6-7 let na nový auto. Pak vysolíš prachy na stůl, vyzvedneš si auto ze kterýho máš radost asi jako kdyby byly 50x Vánoce za sebou, leštíš ho,krášlíš ho atd... a přesně za 7 dní co ho máš, tak zaparkuješ, ještě sedíš v autě a vedle tebe přijede týpek. Spolujezdec týpka otevře dveře takovym stylem že ti udělá důlek do kastle (konkrétně zadního lemu) a jediný jeho slovo je "sorry, to tam ani neni viděť". Tak tohle se stalo přesně mě s mojí M3BM. Možná že to jak jsem řval bylo slyšet až v asii.
 
Nás to taky učili, ona ho tam nechala sama od sebe a mě ani nenapadlo jí říct, aby ho tam nenechávala.
Jako já jsem ho chápal, proto jsem se celkem i držel, ale prostě byl fakt nepříjemnej. Stalo se, nasere to, ale vyřešíme to. Ty jsi zdárným příkladem, že není úplně běžné aby každý nechal lísteček.
Mě taky někdo couvnul do auta, vyskočil nárazník, přecvakl parkovací čidla a??? no samozřejmě lístek nekde.
PS: měl auto staré asi 5měsíců...
 
A presne proto uz spoustu let parkuju tam kde nikdo nestoji a stat nebude , protoze cesi sou lini a vsichni chcou zaparkovat co nejblize nakupnimu stredisku...Pokud bych bydlel ve meste(na sidlisti) tak bych ani nove auto nekupoval,pac je mi jasne ze za chvili uz bude otukane(vlastni zkusenost z mesta)...:(
 
A presne proto uz spoustu let parkuju tam kde nikdo nestoji a stat nebude , protoze cesi sou lini a vsichni chcou zaparkovat co nejblize nakupnimu stredisku...Pokud bych bydlel ve meste(na sidlisti) tak bych ani nove auto nekupoval,pac je mi jasne ze za chvili uz bude otukane(vlastni zkusenost z mesta)...:(
Tak to zřejmě do města nejezdíž,protože nevím kde bys tam zaparkoval:)
 
Je pravdou, že když jsem pobýval v lese, tak jsem byl mnohem klidnější, ale o to víc jsem byl ve stresu, když jsem každý den jel do města.
 
Kuba6
Presne tohle byla i ma zkusenost z mesta...Prijel jsem za kamosem na cca 20 minut,zaparkoval jsem podelne k obrubniku cili nikdo vedle me ! Pak jsem se vratil k autu a Podívej :eek: cely zadni naraznik odreny...Protoze nejaky dement(ka) neumi vyparkovat z mista...Zadne cislo nezanechal coz je zcela ceske...:mad:
 
Pridem rano pred stvrtou k autu, ktore je cele zarosene od zimy, ponahlajuc sa do prace. Vlezem dnu a chcem utriet skla, no vsimol som si, zi nieco nie je v poriadku. Nejaky [dz]obrak mi zobral oba predne stierace. Aspon zadnym som to trochu utrel (a potom kazdych 500m este dvakrat). Nastastie to bolo na starom Suzuki Ignis, M6 je v garazi.
 
Takmer som dnes zabil dvojnohu kravu v sukni.
Stojim prvy na krizovatke, cumim na semafor, cakam na zelenu.
Naskoci zelena, pozriem pred seba , nikde nic ... idem
Nebyt dcery vedla na sedadle, ktora zakricala na mna,
zrazim , cez cestu , na cervenu prebiehajucu p.y.z.d.u.
Skryta bola v zakryte laveho A stlpika .
Pfujjj , mal som dnes na mále, aby som nešiel do basy.
U organov u nas v demokracii, je zaužívaný postoj:
zrazíš na prechode, vinný vodič - zrazíš mimo prechod, vinný chodec
 
a proto mám kameru. Aspon malá šance, že se z takových krizovek člověk vykecá .....
 
Taky jsem přistoupil ke kameře kvůli podobným případům, akorát ji musím ještě nechat nainstalovat :D ... teprve včera přišla.
 
jakej je problém na sebe nechat za stěračem číslo
problém to určitě není, ale pokud máš na pojistce například více jak 40% bonus, tak už si to prostě rozmyslíš. nemluvím za sebe, ale hodně lidí si to takto pro sebe prostě zdůvodní
 
Dneska se před barákem někdo dobře pomstil sousedovi. Nevím jestli to má spojitost, ale před 4 dnama byl na okolních barácích nápis, že se hledají svědci kteří viděli jak někdo naboural stříbrný BMW a ujel (papír psal majitel BMW a nechal na sebe číslo aby se mu případný svědci ozvali). No a dneska ráno vylezu ven a soused kterej má koktáfku (bílou barvu) jí měl komplet posprejovanou černym autolakem a šutr v předním okně. Asi si pojistnou událost mezi sebou vyřešili.
 
problém to určitě není, ale pokud máš na pojistce například více jak 40% bonus, tak už si to prostě rozmyslíš. nemluvím za sebe, ale hodně lidí si to takto pro sebe prostě zdůvodní
Už jsem díky drbnám z okolí zjistil že mi to odřel pan soused s kijou co se živí jako soudce... Hold chudák a nemá zřejmě ani na zvýšení pojistky.
 
Poslední úprava:
Back
Top