• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Kluci já vůbec nenapadám to, jestli objíždět cyklistu z metru a půl nebo ne :) Mně pouze nasralo to, že vůbec nějaký takový paskvil na kolo dají a jdou s tím do provozu velice předvádět bezpečnost :) ale to, že ho sejmu, protože ho bez světla neuvidím, to už BESIPU nevadí. Cyklisti mi jsou úplně u zadku :) jestli člověk řídí kolo nebo letadlo ano, je to o toleranci...já jsem napadal opravdu BESIP, že si dovolí dát takovej paskvil na své stránky....no a to, že mi zakážou dát si na motorku padáky, prootže by to změnilo pudorys motorky....to ti v porovnání s tímto výjde na mysl okamžitě. Takže cyklisty nemám rád, protože bohužel po Brně potkávám strašně moc těch neohleduplných...ale řidičů tu potkávám neohleduplných taky mraky :) takže nejsem apriori proti cyklistum, to byla naražka na BESIP
 
No to je jasné ... ta blbina na tom kole, to jsem taky nepochopil, to bylo spíše jen jako ukázka přeci, s tím na kole ani jezdit nejde, pokud nejedu jak oni (jako ovce za sebou rychlostí 8km/h pro nějaké natáčení).
 
Jako když je špička a všichni jedou z práce tak to bych čekal hodně dlouho...A dost pochybuju ze je povoleno jezdit vedle sebe,to by chodci taky mohli zabrat cely pruh pro sebe a povídat si.
 
Já třeba změnil trasu do práce. Jezdil jsem po frekventované silnici a dost na kraji a doposud v poho, ale když poslední dobou jsme s dvouma autama vedle sebe a už jsem cítil i zpětné zrcátko na rukávů. Tak jsem to vzdal.
 
davový pocit nezranitelnosti je patrný i u turistů jdoucích v houfu, rychlobruslařů jedoucích po cyklostezce v balíku mnoha lidí rychlostí Pendolina.... O cyklistech toho napsal hodně třeba web DFENS, který celkem vtipně a zaujatě komentuje už leta kde co.... : dfens cyklisté

Co dokážou být cyklisti za agresivní prasata ilustruje třeba tohle http://dfens-cz.com/motocyklista-vs-pumpickari-2-0/ Psalo se v mediích, jak motorkář agresivně vjel do protisměru a nakonec se ukázalo, že partička kolistů jela špatě organizovaný "jakože závod" a motorkáře na 35 let starým veteránu po střetu chtěli lynčovat - doporučuju shlédnout video. Určitě se najdou i důkazy o chování řidičů jako hovad.

Já sám jsem i cyklista, ale snažím se vyhýbyt silnicím jak jen to jde a absolutně nechápu ježdění na kole na frekventované silnici. A největší pitomost je, když se na silnici vydá rodinka s prckem ve vozíku zmítajícím se za kolem.
 
Tak do toho jeste rypnu neeee :D
Bohužel, hlupáci jsou na obou stranách :( a já s tebou souhlasím a nehádám se. Vedle sebe jezdit cyklisti nemají (byť je to v některých krajinách povoleno od určitého počtu lidí ve skupině a v případě větší skupiny a rovné cesty myslím i bezpečnější pro všechny účastníky silničního provozu... přecejenom, skupina se dá rychleji předjet než dlouhá lajna). Když si ale zase rýpnu já :D, tak kdyby amíci v tom videu jeli jednotlivě za sebou, tak v těch úsecích, kde je to točené je ani nejde bezpečně předjet bez toho, aby nebyli ohroženi, protože v případě tak velké skupiny by ten štrůdl byl minimálně 50m.
 
Dneska mě pěkně nas... nákup v Kaufu v Chrudimi. Parkujeme bokem, dál od ostatních aut, aby nám to nějaký zvíře neodřelo. No a co, zase jsem doma našel pořádný lívanec barvy na dveřích spolujezdce a jako bonus promáčklina v prolisu dveří. :mad:
Barva sice šla dolů, ale promáčklina už tam zůstane. Už podruhý za čtyři měsíce, co Mazdu máme, na stejným parkovišti.. :mad:
 
Dneska mě pěkně nas... nákup v Kaufu v Chrudimi. Parkujeme bokem, dál od ostatních aut, aby nám to nějaký zvíře neodřelo. No a co, zase jsem doma našel pořádný lívanec barvy na dveřích spolujezdce a jako bonus promáčklina v prolisu dveří. :mad:
Barva sice šla dolů, ale promáčklina už tam zůstane. Už podruhý za čtyři měsíce, co Mazdu máme, na stejným parkovišti.. :mad:
To je hnus velebnosti :( Mě to taky udělali, naštěstí jsem toho dementa viděl, a donutil ho to opravit. Normálně se vůbec necejtil vinen.
 
Tak dneska jsem si zaplatil pokutu na Praze 1 ,když jsem byl před měsicem plavat v Axe.Tak pro informaci jaky z nas dělaj čuráky,přetahnul jsem parkování cca o 5 minut,bylo mě řeceno na MČ Praha 1 že není žádná časová tolerance,tak sem blb a mám si to hlídat,ale co je horši na dotaz co se stane když zastavím a jdu zaplatit na ten parkomat a mezitim mě vyfotí tak mě pokuta přijde stejně,musím zajit na ten zasranej uřad a dat tam stížnost a oni to posoudi a pokud zjisti že bylo během chvilky placeno tak to uznaji udajně.Kurvy .Tak davejte bacha jsou to fialove zony.Modre pry tolerujou 3 minuty
 
Nedávno mě naštvalo, že nějaký jouda se rozhodl frézovat silnici E50 u Uherského Hradiště. Snad jediná silnice, která byla před mnoha lety postavena kvalitně. Minulý rok s tím začali na obchvatu Uherského Brodu, pak udělali úsek mezi UH a Starým Městem a teď s touhle zoufalostí pokračují. Na dotazy nikdo zodpovědný nereaguje. :mad:

Proč to píšu? Protože ta silnice byla a z větší části stále je naprosto v pohodě. Krásná, rovná, široká, perfektní povrch. Jen výjimečně nějaká zalepená prasklina. Přesto ničí tuhle skvělou silnici, dávají na ni hnusný hrubý povrch, který hučí jako prase a vyloženě plýtvají penězi na něco, se opravu nepotřebuje. Stovky jiných silnic v našem kraji potřebují opravu jako prase drbání, ale tady se zkrátka "opravují" dobré silnice. :(

Příšerně mě to sere. Celý tenhle dojebaný evropský systém, kdy se musí za každou cenu utratit peníze i za nesmysly. Je to naprosto nepochopitelné, typická ukázka debilního nehospodárného byrokratického systému, který řídí tupci. Bohužel pro nás pro všechny. Jsou to i naše daně, které se vyhazují oknem. :confused:
 
Mně dneska naštvala malá chlupatá koule s bodlinama, která se chytila do pasti na kunu ležící metr od mýho auta.Takže kdybyste někdo chtěl dárek pro děti za pěkný vysvědčení, mám tu hlavolam ,,ježek v kleci,, verze 2018.....čekám do večera, pak ho odvezu do lesa.:)20180708_113329.jpg
 
Docela dost sleduju ty road rage movies etc...Tady jsem uvidel Mazdu CX-9 a chtel jsem ji vynadat :D ale nakonec jsou vinici ti dva zmrdi v kamionech kteri neznaji nebo neuznavaji zip...
9,05 a vyse at nekoukate na vsechno :)
 
Vláda chce omezit zákon o svobodném přístupu k informacím. Úřady by měly další páky na zamítání žádostí
Několik drobných změn ve formulaci stačí, aby veřejnost ztratila přístup k informacím o trestních řízeních či ke statistikám přestupků. Vláda je přilepila k návrhu zákona o zpracování osobních údajů.
Už dříve platilo, že se občané nedostanou k informacím policie, které policisté vypracovali v rámci boje se zločinem. Novela zákona ale předpokládá, že se tato výjimka rozšíří na všechny státní orgány, a kromě zločinu budou neveřejné i informace o veřejném pořádku. Veřejnosti tak zmizí z dosahu například informace o odtazích nebo umístění rychlostních radarů.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domo...vobodnem-pristupu-k-informacim_1807200600_cib
 
Vláda chce omezit zákon o svobodném přístupu k informacím. Úřady by měly další páky na zamítání žádostí
Několik drobných změn ve formulaci stačí, aby veřejnost ztratila přístup k informacím o trestních řízeních či ke statistikám přestupků. Vláda je přilepila k návrhu zákona o zpracování osobních údajů.
Už dříve platilo, že se občané nedostanou k informacím policie, které policisté vypracovali v rámci boje se zločinem. Novela zákona ale předpokládá, že se tato výjimka rozšíří na všechny státní orgány, a kromě zločinu budou neveřejné i informace o veřejném pořádku. Veřejnosti tak zmizí z dosahu například informace o odtazích nebo umístění rychlostních radarů.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domo...vobodnem-pristupu-k-informacim_1807200600_cib
Cesta k absolutní moci vede i přes tyto "detaily". Česko, jaké bylo dřív se mění, nenápadně, ale jistě.
 
Back
Top