• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Lady: To buď ještě ráda, že máte obyčejné dveře. Naši mají nějaké bezpečnostní-myslím Mul-T-Lock a ty umí otevřít jen oni a prej tak 35 stovek mínus... Plus ještě čekačka než dojedou-30km.
Tak to je mazec.. To by bylo na moje nervy asi až příliš.. Už tak jsem v nervu :D naštěstí,.. Jsme už s Meg zachráněné, takže můžu směle pokračovat v dnešním skvělém dni, teď jen čekám, že mě přejede nějakej náklaďák :D Ani zaparkovat u nemocnice nemůžu a když k ni přijdu, tak najednou 407 volnejch míst, dnešek fakt k vzteku ..
 
já si onehdá zabouchnul byt v noci a noční cena za otevření dveří byla 2400 Kč ....
 
To je dost randal... no ale co delat, vid. Ja treba nechal klice u nasich. Od auta a tak... kdyby neco
 
jasný, já mám klíče i u souseda ... ale když máš svoje klíče v zámku zevnitř = v uších špejle a 2400Kč za sověta, co ti dveře otevře drátkem za 3 vteřiny ....
 
Dobry jsou za tri :D Ne, tak pokud mate k sobe duveru atd, tak jasny... ale predstava, ze bych dal klice mym sousedum... :D Zmrdi tvl :D
 
to je vzájemný, já mám taky jejich klíče :) Krmim rybičky a fťáka, když není doma :)
 
Půjde to rozleštit?
 

Přílohy

  • IMG_20150515_200026.jpg
    IMG_20150515_200026.jpg
    371,1 KB · Zobrazení: 41
Hroznyyyyyyy. S tim nemuzu jezdit... bohužel proste jednou za dva roky trefim obrubnik pri vjezdu do garaze. Je to do zatacky a z kopce.
 
Tyo, no to se stane... :( ...heee, hlavne, ze ses tenkrat na Harfe smala tem asi trem nestastnikum :D
 
No to jsem urcite nebyla ja :D
Tohle vazne nepreju nikomu... Mirka jsem litovala kdyz trefil taky obrubnik. Ale ten skoncil hur nez ja ...
 
Neee, neee? Tos urcite nebyla ty? :D Chudak pan v tom Roomstru Scout jak ses mu posmivala :D ...to vis, je to k posrani :(
 
Back
Top