• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Podařilo se mi včera v jednom zúžení vletět do luxusní díry. No a guma, která nemá ještě najeto ani 3500km byla v čoudu :(
Naštěstí jsem dojel na parkoviště v pohodě a až tam kolo úplně ušlo:
IMG_0061.JPG
Kamarád má servis, takže doma vyzvedl moje zimní kolo, dojel a přehodil ho za rozbité letní:
No nebyl to hezký pohled...
IMG_0063.JPG
 
je toto nárokovatelná škoda u spravcu cesty?

co keby napr. ohlo aj disk,alebo to pri vacsej diere spôsobilo škodu na ramene? Riesili ste uz niekto podobnu zalezitost?
 
Tak cestari tam daji ceduli s omezenim a nebo vystraznou ceduli, pokud tam jeste neni a pak se muzes stavet na hlavu a z nikoho nic nedostanes... :(
A ze se mi to taky stalo. Nez se s nekym hadat, kolo jsem si rovnal jednou na nocni v praci :D
 
Taky jsem jednou chtěl řešit boule na dvou pneu způsobené projetím přes jámu na dálnici. Jenomže mi bylo řečeno, že pokud je na pozemní komunikaci nějaké upravující značení, tak je zbytečné posílat jakoukoli energii tímto směrem. A tak jsem se s nikým nehádal, neztrácel čas a rychlejší bylo koupit nové pneu :)
Samozřejmě tam bylo značení "Několik kilomentrů budou podprsenky na silnici" :D
 
No jasny, timto znacenim maji neprustrelny aliby a jsou silnicari z obliga. Takze, opravdu marna snaha.
 
Tohle bylo ve městě. Je tam zúžení a 30km/h. Jel jsem těch 30km, možná i méně, čekal jsem, že tam bude hrb na konci vyfrézovaného úseku. Vlevo jsem se držel značení, abych nesjel do příkopu, předemnou auto, tak jsem dával bacha, aby mi to nezašlápl a opatrně jsme to v koloně projížděli. Když jsem se držel levé strany, tak mne to navedlo hezky do díry. V podstatě jsem tu gumu ustřihl o kraj silnice. Kdyby byl o centimetr vpravo/vlevo, tak se nic nestane. Sice mají velkou vinu na tom silničáři s tím špatným značením, ale když bych si stěžoval, tak "nepřizpůsobil jste rychlost povaze a stavu vozovky" a je to. Cena gumy cca 4000,- + pořítám tak 1000,- za dovoz zimního kola, odvoz starého a přezutí nové gumy.
 
Dnes baba v Renaultu. Jedu si tak zatáčkou a najednou proti mě v protisměru letí auto s p***u místo znaku. Tak jsem pěkně pooral. No naštvanej jsem ještě teď.. Byla tak vyjevená, že ani nezastavila. Takže nakonec díky rychlé reakci se naštěstí nic nikomu nestalo. Ale těch sprostejch slov padlo na její adresu dosti....
 
Poslední úprava:
Dnes mi do cesty v dálce sedl pták velikosti kachny. Říkám si, odletí jako každý....
Když jsem se přiblízil tak jsem si všimnul že je ke mě zády-takže zřejmě neslyšel auto, proto jsem začal používat intenzivně brzdový pedál. Avšak už bylo pozdě protože se vzneslo od pravého předního světla peří. Následovalo zastavení akontrola škod-kromě peří pod světlem jsem zatím nic neobjevil(nebylo moc času, protože jsem spěchal workovat).
Ptáček dopadl asi lépe než :cat: posledně, protože jsem ho nenašel-asi jsem mu jen načechral peří a odletěl.

Natural: paní asi ctila svůj znak na přední kapotě :D
 
No, jak to posloucham... masa na grilovacku by mohlo byt dost :D Jen jezdete mazdaci, jezdete.. :D
 
.. že to vypadá, že jsem "chytl" alergii na pyl :-( a ke všemu mě postihla smrtelná chlapská nemoc na 7 písmen... aaano Rýmička. Takže když mi teče z nosu jak ženichovi z vocasu, tak mě to fakt krká...
 
image.jpgTak dnesek stal za to. Bude to dlouhy prispevek, ale stoji za to ho docist;)
Od 16.4. byla Mazda v servise (plecharina, opet ji nekdo naboural na ulici), meli jsme pujceny Hyunday Getz. Ve ctvrtek mi ze servisu volaji, ze je auto hotove. Radost! Takze jsme si na patek oba vzali volno, umyli a vyluxovali Hyundai a nakoupili bonboniery atd. s tim, ze Mazdou pojedeme na Sumavu k Marovo babicce s dedou. OK, vsechno jsme stihli, v servise prevzali nasi milou, celou od prachu a pylu, no to je burt. Jeli jsme na Balabenku ji hodit do pucu, klima naplno kvuli bonboskam, auto po umyti jako z fabriky, tak hura na Sumavu. Praha zacpana jako svine, kolony vsude, proste patek odpoledne no. Tak si tak jedeme Zitnou dolu na Karlak a Mara najednou "ty vole, nemam spojku!" A ja "cozeee?" Vubec jsem nechapal, co jako mysli.. Proste seslapl pedal spojky a ten zustal v poloze dole a nevratil se. Takze stojime. Blinkry, odtlaceni na chodnik (nastesti tam bylo misto), telefon do Global assistance kvuli odtahu + do servisu ze tam auto odvezeme a opet potrebujeme nahradni.. Nekolik telefonu, auto na blinkrech, bonboniery za 500 v pr.. Odtahovka prijela do pul hodky, dorazili jsme do servisu, prevzali opet Getz a jeli domu.. U Mazdy pry na 90% praskla nejaka hadicka za par korun, holt 13 let a pres 200000 km.. Stava se to pry i po deseti letech. Takze super vejlet :eek:))))
 

Přílohy

  • image.jpg
    image.jpg
    421,4 KB · Zobrazení: 36
  • image.jpg
    image.jpg
    686,1 KB · Zobrazení: 33
  • image.jpg
    image.jpg
    1 010,1 KB · Zobrazení: 35
Poslední úprava:
Tyo, no to je pesek. Ale snad to bude uz posledni zazlobeni. A taky doufam, ze si prelepite tu listu na dverich! Mate ji obracene! :D
 
@samper kluci, to je fakt pech.... začíná to vypada nekonečně, přeju at je to poslední zásek/r
 
Poslední úprava:
Back
Top