• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Jak jsou lidi nepoučitelní, nedaj si říct a nedaj. Můžete to vysvětlovat horem, spodem, po dobrým nebo po zlým a stejně si nedaj říct. Njn svět se v prdel obrací ...
 
Já sem v pohodě, Mazdička na sračky. Neboli let po stráni a boční náraz ve 110km/h na pravej bok.
 
ajaj, takže odpisovka jo..., no snad to máš dobře pojištěný a brzo bude stát před domem nová mazdice. hlavně žeš v cajku ty :cool:
 
Já sem v pohodě, Mazdička na sračky. Neboli let po stráni a boční náraz ve 110km/h na pravej bok.
Plechy nase*ou, ale pak si člověk uvědomí, že jsou důležitější věci..
Hlavně že se nikomu nic nestalo.
stalo se ti to při závodě?
 
Teď se koukám na fotky. :confused: Ještě, že to bylo na stranu spolujezdce. Opravdu, fakt je hlavní, že si v pohodě..
 
No tomu říkám dobrá práce, hlavně že se nic nikomu nestalo. Veřím ale, že to nasere ...............:mad:
 
Dnes mi mlaďas zničil zadní nárazník. Nacouval mi na něj, že v něm mám díru, takže výměna. Šel jsem na funus, on už byl po obřadu, chudák na mě musel čekat.
Stalo se to, než jsem koupil kytku, vyjdu a nějak ty lidi divně koukaj, tak se jdu podívat a pochopil jsem... :rolleyes:
Trochu mi ho bylo líto, řval tam na něj asi táta, máma, von nervy..... a já překvapivě rezignace a salám, mám všeho tolik, že se nervovat ještě kvůli autu.
Když to srovnám s kolegou Derim výše, tak to je pohoda a jemu šlo o život.

Nevím, kam to v Praze dám, asi Spořilov. :rolleyes:
Achjo..
 
No kdyby se někdo chtěl podívat, jak ten let probíhal live zevnitř auta, tak zde:


K porovnání moje jízda v závodě den předtím:

 
No mazec, ale jedno nechapu @Deri tys nerekl nic, respekt. U me by bylo poslednich par vterin jedna nadavka za druhou bych to musel vypipat

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
Krasny mas asi stejnou povahu jako ja :) no ja mam na aute 2 mesice novej dip a uz mi ho nejakej park majstr odrbal dverma. Je mi to fuk ale asi je to situace na nasrani..
 
Back
Top