• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

no proto jsem si taky vypnul muziku, abych slyšel jestli ta podivná elektrověc vydává nějaký zvuk .... ale nic jsem neslyšel ....
 
Výtopna na Václaváku je bohužel spíše méně povedený projekt, troskotající na nekvalitní obsluze a kuchyni ..... ale vláčky mají hezký, o tom žádná :)
 
Asi mozna proto, ze jim tam jezdi vlacky tak serou na obsluhu... Urcite by se to dalo udelat hezcic. Ale libilo se mi to, po detailech jsem nepatral :) Myslim ale, ze ta Vytopna je tam uz strasne let, ne? Pamatuju si, ze kdyz jsem chodil s jednou babovkou z Phy tak o tom mluvila. A to byl rok 2001..
 
ja tam byl parkrat pred cca. třemi lety... jo, pivo ti přiveze Pacific Express, ale podprůměrné jídlo donese za dlouho smrdutej a nevrlej pingl .... ale třeba už se zlepšili, nepokoušel jsem to po třetí ....
 
Jasny, to chapu... taky bych asi nemel moc uz odvahu. Podobne me odradila jedina Indicka restaurace tady u nas v Plzni. Fajn jidlo, ale spinavy stoly a obsluha "no tak co si teda date?" :D Taky se mi tam uz nechce :D
 
Asi chtěl posbírat nějakej ten stromeček na palubáku a ekonomická jízda ho nebavila :D
 
Back
Top