• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

@zdufi On zrovna tohle je vyloženě o té angličtině, v češtině to ztrácí ten vtip:) je to asi jako když se čech něčemu diví a řekne fak jo? a anglicky to zní jako fuck you.-)
 
Mám jednu prosbu, nešlo by tady vkládat příspěvky v češtině? Ne každý umí cizí jazyky a kvůli tomuto se nemíním učit anglicky, když čeština je tak pěkný jazyk.
tak teď nevím, jestli si děláš srandu nebo jsi to myslel fakt vážně.... :D
 
@Elli - to je niečo podobné ako som zažil v UK. Dievča z poľska argumentovalo v angličtine :„Yeeah, but!“
A prečítaj to rýchlo a česky :D
 
Mám jednu prosbu, nešlo by tady vkládat příspěvky v češtině? Ne každý umí cizí jazyky a kvůli tomuto se nemíním učit anglicky, když čeština je tak pěkný jazyk.
You Foc us Dude :). Snad si děláš srandu :) ;)
 
Dneska na dálnici směr Kroměříž se zjevil za mnou mercedes, pelášil o sto šest, ale co mě pobavilo je ta SPZka :D

ice_screenshot_20170312-161245.png
 
Ty brďo, toho jsem potkal minulej týden na D1....
Pobavil velmi :D... Každopádně první vtipná a zajímavá spz, jinak maji všichni ho#na...
 
Back
Top