• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Jak už tady někdo zmínil Peltu... pobavil mne jeho právník Šerák. Prý byl Pelta zadržen "...aby pomohl s prohledáváním kanceláří..." :D Jasně, on si tak někdo troufne zneužít institutu trestního práva k tomu, aby si "zadržel" pomocníka. :D :D
 
Nevím, no. Při troše opatrnosti to snad není taková tragédie. Já o svůj předchozí vůz přišel při nehodě, když mne přehlédl řidič s mokrým řidičákem, který odbočoval doleva. Jelikož byla manželka právě na mateřské a koupili jsme dům, nebylo dost škváry na to, abych koupil nové auto. Respektive nebylo jí dost na auto, které by se mi líbilo. Musel jsem tedy chtě nechtě zalovit na trhu ojetin. Vybíral jsem sice dlouho, ale nakonec jsem koupil dieselové auto. Za ty dva roky jsem najel okolo 60000 km a krom 4 výměn oleje, filtrů a nyní brzd jsem do toho auta nevrazil vůbec nic. Otec má z roku 2009 VW Golfa, koupeno nové, s přeplňovaným dieselem, aktuálně najeto téměř 280000 km a vstřiky, DPF, dvouhmota OK, nikdo na to ani nehrábl. Dále máme ve familii Hondu CR-V 2,2 iCTDi, najeto při koupi 180000 km, aktuálně necelých 200000 km a vše je OK. Je jasné, že ze 3 nejde dělat závěry, ale při troše opatrnosti a znalostí to není o moc větší riziko, než koupě ojetiny s benálem.
 
Back
Top