• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Když výfuk tak pořádný.
 

Přílohy

  • InkedIMG_20170817_140855_LI.jpg
    InkedIMG_20170817_140855_LI.jpg
    324,5 KB · Zobrazení: 53
Jen kopíruju, ale fakt mě to pobavilo 1f603.png:D

Albert, Bohnice, konečná 200, sobota, cca 10 hodin, v krámě zhruba 25 lidí, z toho 14 ve frontě u kasy č.1. Kasy č. 4 a 5 svítí, nicméně jak je tam již evergreenem nikde nikdo.
Já sedmý na řadě (někde na úrovni hranolek), za mnou dvě omalovánky neurčitého věku, odhadem 15 let, přede mnou babička o francouzské holi.
Já na prodavačku : „Můžete, prosím, zavolat další pokladní?“
Omalovánky za mnou tiše pro sebe „Konečně“
Babička se na mě vděčně ohlédne.
Prodavačka : „Nejde mi telefon“
?????????
Prodavačka „ Prostě to nefunguje“
Já : „Můžu Vám dělat reproduktor“ hlas nemám úplně nejtišší a trávit sobotní dopoledne se mi ve frontě nechce.
Omalovánky mi poprskaly záda.
Prodavačka : „Cože?“
Já : „No prostě ji zavolám za Vás“
Baba druhá na řadě s oranžovým přelivem na čemsi co kdysi vypadalo jako trvalá : „Musíte ji zdržovat?“
Já : „ Snažím se o nezdržování nás všech“
Baba : „Nevidíte že už mám věci na pásu?“
Babička se znovu ohlédla : „Ona byla vždycky kráva...“
Já velmi nahlas do prostoru . „Hlášení pro zaměstnance, prosíme obsadit další pokladnu!!!!!!!“
Omalovánky tentokrát vyprskly velmi hlasitě, tři lidi nesměle zatleskali, na ostatních byl vidět pobavený výraz.
Baba odbavena, téměř všechen nákup v tašce, kterou měla položenou ve vozíku, když se jí nad tou otevřenou taškou protrhla mouka. Karma. Omalovánky v křeči.
Baba k prodavačce : „Můžu Vás poprosit o nějaký hadr?“
Babička velmi jemným zato důrazným hlasem : „Musíte jí zdržovat, nevidíte, že už mám věci na pásu?“ Omalovánky se definitivně pochcaly, drtivá většina se směje. Baba rudá, vyndavá věci z tašky, na prstech jogurt. Teď už se smějí úplně všichni. Tedy až na jednu sobeckou mrchu….. 1f603.png:D
 
Jen kopíruju, ale fakt mě to pobavilo 1f603.png:D

Albert, Bohnice, konečná 200, sobota, cca 10 hodin, v krámě zhruba 25 lidí, z toho 14 ve frontě u kasy č.1. Kasy č. 4 a 5 svítí, nicméně jak je tam již evergreenem nikde nikdo.
Já sedmý na řadě (někde na úrovni hranolek), za mnou dvě omalovánky neurčitého věku, odhadem 15 let, přede mnou babička o francouzské holi.
Já na prodavačku : „Můžete, prosím, zavolat další pokladní?“
Omalovánky za mnou tiše pro sebe „Konečně“
Babička se na mě vděčně ohlédne.
Prodavačka : „Nejde mi telefon“
?????
......

Toto nie je vymyslené. Bol som u toho. Ja už som mal zaplatené, keď sa to začalo. Šiel som preč, no ako vidím mal som ostať. :D :D :D
 
Me to ani moc vtipne neprijde. Emergency cisla by melo jit volat i bez odemknuti telefonu. Zaroven to neni zdaleka prvni zarizeni, co pujde odemykat oblicejem. Ja to treba k plne spokojenosti pouzivam na Microsoft Surface 4. A pak si myslim, ze tam stejne bude fallback na jinou metodu prihlaseni. Ted na iPhone je ciselny kod, pokud nerozpozna otisk. A na tom Surface je take PIN a heslo.
 
No já se u toho válel smíchy už včera večer. :D Zavolání pohotovosti určitě nebude vázáno na odemknutí. Teda jestli mají rozum. Jinak se mi to ale moc nelíbí. Klasická čtečka prstu je lepší řešení. Občas mám telefon na stole a chci se jen na něco mrknout. Takhle bude nutné telefon zvedat a dávat před obličej.
 
Na netu je podobnych vtipku hafo a nektere fakt pobavily. Co me ale pobavilo nejvic je cena za ten strojek...co na ty znacce ovsem jako jedine obdivuju je fakt krute propracovanej marketing, coz je jedinej duvod proc muze nekdo vyhodit takovy penize. V ekonomice na to existuje vyraz "snobsky efekt"

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
Back
Top