• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Na netu je podobnych vtipku hafo a nektere fakt pobavily. Co me ale pobavilo nejvic je cena za ten strojek...co na ty znacce ovsem jako jedine obdivuju je fakt krute propracovanej marketing, coz je jedinej duvod proc muze nekdo vyhodit takovy penize. V ekonomice na to existuje vyraz "snobsky efekt"Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk

kdo nezkusil, nikdy neuvěří. Taky jsem byl takový ....... a tím bych tento flame ukončil ,-)
 
Nejdriv jsem to chtel napsat do "Co vas nastvalo?", ale to by nebyla tak uplne pravda. Me moc takove malichernosti doopravdy nenastvou, tak aspon tady ...

Skoncily prazdniny, tak se rozhodli zacit frezovat mosty na Prumyslove v Praze v obou smerech, krasa :D.
 
Mě teda tento týden hodně pobavilo tohle vylepšení firemního kávovaru. Tahle káva probere i mrtvolu.
 
Jaj tak sem nahodou zabloudil do Singapuru a dozvedel jsem se ze tam musis zaplatit za pravo ridit auto...70000 dolaru :confused:
 
Back
Top