• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

@Vitus byl jsem na švehlovce předevčírem, a pozitivně mě překvapilo, že je zrekonstruovaná wapka, už jsi tam byl v novém? Pro ostatní info: fungují oba boxy, mají komplet nový trysky, vypadají že mají docela slušnej tlak.

A dá se tam házet desetikoruny, prý zhruba minutu a něco času + dá se koupit na benzínce žeton za páďo a na ten to pak vydrží asi 8 minut myslím. Takže za žeton jsem si naplnil oba kyblíky a pořádně opláchnul auto. Pak umejt pěkně růčo fůčo, a za dvě pětky to pak opláchnout. Za mě cajk!
 
Tak jsem dnes ve Zlíně potkal bílou CX3, která má SPZ s nálepkou STK na přední straně :) Řídila to nějaká žena, tak nevím, zda se jí to takto víc líbí :DDD
 
Tak jsem dnes ve Zlíně potkal bílou CX3, která má SPZ s nálepkou STK na přední straně :) Řídila to nějaká žena, tak nevím, zda se jí to takto víc líbí :DDD
Už jsem viděl i z autorizáku takto nachystané auto... :D :rolleyes:
 
Back
Top