1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

CX-5 KF plynové vzpěry kapoty

Diskuzi v 'Prodám' zahájil Jarda_Mazda, 2. 10. 2017.

1. Jarda_Mazda

Jarda_Mazda výkonný člen KLANu

158
    42
    28
    Mazdar majitelé CX-5ky ale i jiných mazd. Chci si nechat poslat tyto vzpěry na cx-5ku KF
    http://www.autoexe.co.jp/english/products/b_damper.html
    a potřebuji , ještě dva zájemce pro snížení poštovného. Samozřejmě je možné vybrat i jiný typ než cx-5ku. Asi by šlo objednat i něco jiného, ale podobně objemného.
    Pokud by se našli alespoň 3 zájemci o uvedené vzpěry, tak cena je cca 6k + nějaká cena pro zprostředkovatele nákupu o kterou bychom se taky rozdělili.

2. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Ok, napisu Ti zpravu a domluvime se.

3. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 020
    2 278
    183
    Spritmonitor.de
    taky jsem o nich přemýšlel. Za za výslednou cenu okolo 8tis by mi každé otevření motoru přišlo asi za pětikilo, což mi nepřijde moc zajímavej poměr cena výkon :)

4. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 002
    460
    83
    Spritmonitor.de
    Musis vic ostrikovat okna, pak je otevirani kapoty levnejsi :D:D.

Natural, Jarda_Mazda a Vitus se to líbí.
  5. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 020
    2 278
    183
    Spritmonitor.de
    ony existují i levnější, dlouze jsme o tom debatovali s @Max6 . Podle jeho zkušeností jsou levné k ničemu, doporučoval mi tyhle od Auto EXE.

6. Tomáš Lyčka

Tomáš Lyčka člen KLANu

35
    10
    8
    Aha. Tak to je Pass. I tohle už se mi zdálo dost.:D
    Ale zamrzí, že to 6ka už nemá standard.
    Byl jsem zvyklý z předchozího auta :(

7. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

312
    322
    63
  8. RH-Praha

RH-Praha nový člen

11
    1
    3
    Zdravim Jardo, jenom pro informaci, pocitas tu cenu cca 6k s DPH a clem dohromady nebo bez ? Zbozi nad 150 € podleha clu i DPH. DPH = 0,21 × (hodnota zbozi + dopravni naklady + clo).

9. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    a kdy to chceš objednávat? Já přemýšlím o stabilizačních tyčkách na CX-3 od AutoExe. Ale momentálně musím finance směrovat někde jinde, takže nejdřív bych mohl pustit nějakou kačku až příští měsíc (pokud se něco nevysere).

10. Jarda_Mazda

Jarda_Mazda výkonný člen KLANu

158
    42
    28
    Chci objednat co nejdříve.

11. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    Já to jdu omrknout, kolik stojí ty staby. Třeba se vejdu ještě....

12. eko1980

eko1980 výkonný člen KLANu

474
    207
    43
    Me ty svine hodily dph a clo i na tohle :eek:
    DPH 2 997,00 629,40 Celní poplatky váznoucí na zásilce celkem Kč 629,40 Služby celní deklarace (SD/JSD) základ sazba DPH DPH částka Služby celní deklarace - odbavení JSD 192,00 0,00% 0,00 192,00 Služby celní deklarace (SD/JSD) celkem Kč 192,00 0,00 192,00 Celkem 0,00 821,40 Zaokrouhlení: -0,40 Kč 821,00 Kč

Takze jsem si koupil vec za necele 3tisice za kterou jsem si zaplatil v dane zemi dph a pak mi to tady jeste panove jednou zpoplatni :cool: 2997czk + 629czk clo+dph + 192czk sluzby celni...:p Oni si hodili dan i na postovne tak je to normalni..?

13. TomT

TomT rodinný člen KLANu

525
    347
    63
    jj, oni to počítají z komplet ceny včetně poštovného. Proto většinou prudí a chcou doložit kolik stálo poštovné aby to do toho mohli hezky započítat a chudáka člověka oje*at.

14. RH-Praha

RH-Praha nový člen

11
    1
    3
    Ano je to spravne, DPH se pocita dle vzorce 0,21 × (hodnota zbozi + dopravni naklady + clo), otazka je jedine vyse utraty. Proc vyhodnotili polozku nizsi nez 150,- € jako dostatecnou pro uplatneni sazby dodatecneho dodaneni a cla je mozna k diskuzi, ale jestli to tam nechces s nima resit soudne, tak to jednoduse zaplatis.

Sdílet tuto stránku