• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cyklistika a vše kolem

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
chystám se na upgrade mého MB biku, inspirujete mě někdo ....?
 
Dneska uz ma XTckovy kompletni kola. Naslapum nerozumim. Teda, chapu jejich smysl. Ale nikdy me to nelakalo. Ale o vetsich pedalech premyslim uz delsi dobu. Tohle jsou nejaky slupky se kteryma jsem si ho privezl domu.
 
Jj, jsem prave slysel, ze to je pohodlnejsi a lip se na tom jezdi. No tak jsem mel nejaky cas v hledacku cerny "force" a pak prisla zima a ja se na to vyprd :)
 
No, soudim podle komponent jednotlivych. Tedy, fungovat to samozrejme bude. Ale na tezky litani po horach to kolo staveny neni. Ja treba to svy vybiral tak,... ze jsem prisel do kramu a rekl co chci aby to umelo. A nabidli mi kola za 28k a vic. Tak jsem jim rekl, ze vic jak 16 za to nedam. No, vysmali se mi. Ale meli dost starych rocniku, ktery uz meli i tu cenu. Takze jsem toho Garyho sehnal za 14tisic. S tim, ze to byl v ty dobe dva roky stary model. Na moje jezdeni naprosto idealni.
 
na tezky litani po horach si pujcuju v Kyselce kola s cenovkou nad kilo :) Ja potrebuju kolo na normalni jezdeni, ale samo se musi pocitat s tim ze do toho vic slapu. Doted mam XTR osazeni a slo po trech letech kukat taky, jenze to spis bylo podhodnocenym ramem ......

btw: tohe je taky dva roky starej model, predloni stalo pres 25k
 
Jo takhle. No to vlastne fakt, to jsi tenkrat jel na sigletrack si pujcit nejaky zihadlo. 29'' je urcite dobra volba, na tom se to bude jezdit samo..
 
jednak odmitam dat za kolo vic nez 15k uz z principu a taky nechci mit kolo o ktery se budu ultra bat, kdz si pujdu koupit ke stanku plzenskej iontak ,-)
 
Ja souhlasim,... litat po primestkym stezkach atd, na to nepotrebujes kolo za pul kila. Navic je tu ten fakt zvysenyho zajmu nenechavcu. A kdyz nemas problem jednou za cas vysolit za pujceni kola, protoze se to stejne vyplati vic. Tak nou stress :) Ale zkus treba vyhledat nejaky kolo z vyssi cenovy ale starsi modelovy rok. Myslim, ze bys mohl mit stesti jako ja tehdy
 
:D Slusnej najezd... Ja najezdim tak 2000-5000 za rok, ale zadny horsky etapy , kopce ja nerad
 
uvidime, co najdu ... ten aGang se mi proste libi jako predmet, ale jsou to prvni stranky na ktery jsem vlezl. Vetsinou si pujcuju na Kyselce ty top kola od aGangu a jsou spickovy.
Loni jsem najel asi 50km a prave na singltreku si vylomil rameno, takze cela (nejen cyklo) sezona minus

crash byl na tomhle kole: http://www.agang.cz/2014/fsx-trail-enduro-27.5/patriot-3.0.htm
loni stálo přes kilo ....
 
Vitus, stav se někdy na Božáku, je to kousek a ukážu ti kam jezdím já :D:D:D
 
Back
Top