• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cyklistika a vše kolem

1N7RUD3R: podle GPS 44km/h, pád přímo na loket, vyražený rameno , horská služba se čtyřkolkou, blablabla... celá sezona v řiti, teď doháním fyzičku na letošek :)
Bouu : Božák je na kopci, kámo, to není můj rank :)) Teda pokud se nahoru nedá vyjet lanovkou a vohulit to dolů z kopce ,-)
 
Samo že se dá nahoru vyškrábat lanovkou :eek:)
dolu tě svezu i s kolem :p
 
dolů jezdím raději sám (pokud se ovšem vyjímečně nerozmašíruju v lese :D )
 
njn, občas se to prostě nepovede :) Ale při všech mejch eskapádách a pokusech na všem možným i nemožným.... kdyby to bylo jednou za 20 let vyhozený rameno, tak to beru :D
 
No jasny, tak ja jsem treba na pady opatrnej. Ale to zas pak nemuzes jet na plnej knedl a ten pozitek z toho asi taky neni takovej.
 
mmm, ale ne. To bych zas nechtel trvrdit. Nekdy aspon neco... zalezi na uhlu pohledu :)
 
Ty jo ja měl jedno kolo a to mi ukradli,no pak sem z kola uz jen padal,takže kolo ne e..ale u nás v práci jsou fest blázni,někteří tam mají kola i za 90tisíc...v průměru tak za 30tisíc.Docela slusnej gang ta naše firma :)
 
já budu mít nové kolo snad zítra :) Jedu si testovat Agang Gangsta 29tku ..uvidím jak to dopande
 
vyzvedl jsem si ráno kolo na zkoušku, že se za hodinu vrátím a dopadlo to tak že jsem po hodině volal prodejci, že si ho nechávám a v pondělí si přijdu pro papíry :D Hned jsem na něm dal trip cca.70km . 29tky kola jsou pecka, jede to jak ďas!
 

Přílohy

  • Photo 11.04.15 10 34 21.jpg
    Photo 11.04.15 10 34 21.jpg
    695,5 KB · Zobrazení: 37
Heh, toe dobry... a to se nebal o prachy pan prodejce? :) Je zajimavy, jak ve velkym meste vsechno funguje jinak :D
 
Back
Top