• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cyklistika a vše kolem

tak už mám na devětadvacítce přes 300km a naprostá spokojenost :) sice si ještě zvykám na široká řídítka, ale jede to skvěle a tu malou neohrabanost to rozhodně vyváží pohodlností na menších nerovnostech a tím jak to jede!
 
No, me siroky riditka sedli skoro hned. 29tka musi jezdit sama... taky bych si ji mel vyzkouset nekdy. Tak at slouzi Vitku :)
 
mám z vejletu pěkně naklepaný pozadí a velikost kol se taky dost projevila na průměrný rychlosti našeho pelotonu :)) z 11ti chlapů měl 26tku jenom jeden a ten taky dost skučel, že nestíhá .....
 
Dnešní singltrek na černém Treku Fuel FX, na zitra na mě čeká bledě modrý krasavec Remedy, už se na něj těším !image.jpgimage.jpg
 
Tak přátelé, já vám snad ani tu fotku tady ukazovat nemužu, na čem lítam :D ... mám svuj cyklostroj něco přes 15 let starý :D ... je to těžky horák, nic moc převody, malý kola, dřu na tom jak kůň. Po 10 letech se vracím do sedla a je to pěkna makačka :( . Ted během 14 dní jsem na tom zatím najel jen něco málo přes 400km. Nějak se ale do te fyzičky musím dostat :D ... Kamaradi co maj nový kola a jsou ještě víc chcíply, tak mi prostě dávaj na prdel :D joooo ta technika dělá kolikrát divy :D ... Ale ja se rád trápim, tak to nějak dám :D

EDIT: a tak joo podělím se s váma o fotky starouška :D

20150725_101018.jpg 20150725_101034.jpg
 
Poslední úprava:
mám z vejletu pěkně naklepaný pozadí a velikost kol se taky dost projevila na průměrný rychlosti našeho pelotonu :)) z 11ti chlapů měl 26tku jenom jeden a ten taky dost skučel, že nestíhá .....
jako bych se slyšel ... :-/ 26tka v dnešní době je fakt peklo, ale pokud se jakš takš drží a stačí, posaďte ho na 29tku a nemáte šanci stíhat :D
 
@mrvevi: slušnej hardcore! hlavně to prodloužený hlavový složení je mazec :) tak ať to jezdí a fyzička stoupá!

Já jezdím '09 GT Avalanche, osazení Deore/Deore XT atd., ale už by to chtělo pár upgradů. Hodil jsem si plány do tabulky a vyšla mi investice na 20K.. (zapletený kola, hydraulický kotoučovky, karbonová sedlovka, vzduchová vidle...) Ale na těch mejch 500 - 1000 km ročně? :D

 
@Vitus: já bez nich posledních pár let přežil, ale poslední dobou mi přijde, že v delších sjezdech, kdy člověk furt stojí na brzdách, ráfkový klasiky dost vadnou. Ale jak říkám.. na těch mejch pár set km ročně? To je totiž koupit nejen brzdy, ale nový náby, resp. rovnou celý kola a bác ho, 10K v trapu :D
 
brzdy se hodí i na pár km ročně.... :) kor, když je těch pár km z kopce :D a taky když už kotoučovky, tak rovnou větší kotouče, to je taky dost znát ...
 
Back
Top