• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cyklistika a vše kolem

Njn, ale donutit se do toho investovat :) a kotouče už se neservisují v domácích podmínkách tak snadno, jako Véčka - a diskutabilní je taky životnost destiček. Praktickou osobní zkušenost s tím ale nemám.
Měl jsem v merku koupit brzdy Shimano XT BR-M785 a kotouče Shimano XT SM-RT81 160 mm. Ale pak je tam pořád ta pakárna s kolama, neb nemám náboje na kotouče. Montážní úchyty na rámu ale všude mám.
 
No, to je prave ono... tak koupis XTckovy naboje, rovnou uz i rafky, vyplet... a jsi v tom za tri. Brzdy, prace... kdepa, ja osobne bych to poslal o dum dal a koupil kolo novy. Na tohle jsem alespon ja sam dost pohodlny.
 
jestli se vám pánové mohu zamíchat do rozmluvy :D ... tak pravda je taková, že to čemu se nejvic vyhejbate, tak po čase usoudíte, že bylo nejlepší řešení a mnohdy i levnější, ale rozhodně méně pracné :D ... takže bych bych střelil to stare, doplatil a koupil si nový lepší model :) ... teda pokud to stare není zas tak staré a extra upravovane :D

EDIT: jinak se pochlubím i tady :) dneškem se mi podařilo překonat hranici 500+ km na mojím peklostroji značka dřina je tvůj přitel :D během 14 dnů :) já vím nejni to moc, ale vzhledem k tomu že jdu 3-4 tydne ještě do posilky + jsem normálně v praci na nepřetržitých 12tkách, tak to už docela ujde :) ... jinak díky @Natural za povšimnutí drobné změny zevnějšku :D , snažím se co mám čas mno :D ... když si někdo všimne, tak to vždycky potěší :)
 
Poslední úprava:
Tak jsem na to schválně kouknul a vypadá to, že výměna celého kola se určitě nevyplatí. To svoje bych prodal se štěstím za 8-9K, a nový model GT Avalanche má tragický osazení... přesmyk Acera :-o a koukám pár dalších ojebů, např. nějaké OEM náboje... to radši fakt investuju větší sumu do upgradu stávajícího a budu vědět, jak jsem si to pěkně poctivě poskládal :)

Ale stejně do toho teď prachy rvát nehodlám, takže to zůstane ve fázi snů :) na cestě je druhej potomek, takže budu kupovat možná zahrádku, rakev a druhou sedačku, abychom se do šestky vešli. :D
 
nejdůležitější je, jak se sám cejtíš. O tom je to nejvíc. Když si někdo všimne, budiž to jako bonus navíc :)
no já se budu cítit stále blbě :D , páč to je prostě holej fakt :D ... ale zase lepší než když jsem mival přes 120 kg :D ...
 
Já si všiml hned v sobotu, Ondra se nám mění před očima každej měsíc sraz od srazu :D ;) Jako vážně respekt :)
 
DSCF2781.JPG Ahojky,tak přidávám fotku svého postaršího Giantíka.Zrovna v plné polní(valili jsme do lednice.
 
Poslední úprava:
Jj.Byl to super výlet na tři dny.Tento první den jsme najeli, až přímo k chatce, rovnou 100večku a večer zapařili na místní rockové zábavě ;)

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
vozíte stany nebo jak spíte? Ta bagáž na kole vypadá dost na dlouho :)
 
Tam bylo jen oblečení moje a ženy.;) Spali jsme v chatce v Campu Apollo.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
@Martin by mě zajímalo,jaká byla pravidla ;) kromě dojet do cíle. U nás poslední dobou dávají příslušníci na cyklostezkách dost mastný pokuty i kvůli dvoum pivkům.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
@Martin by mě zajímalo,jaká byla pravidla ;) kromě dojet do cíle. U nás poslední dobou dávají příslušníci na cyklostezkách dost mastný pokuty i kvůli dvoum pivkům.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
Tak s tim souhlasim.. klidne me lincujte... ale za alkohol.drogy a spol na jakemkoliv dopravnim vozidle, ktere dana osoba ridi, bych strilel. Včetně kola, zejmena, kdyz vidim maniky lupat jedno alko pivko za druhym a pak huraaa po silnici domu. V tomhle jsem fakt nekompromisni... a horko nehorko... jednou jsem ucastnik silnicniho provozu a kdyz vyzaduji nejaka prava, tak si musim uvědomit, ze mam i jako ridic nemotoroveho vozidla povinnosti :)

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
@mrvevi souhlasím, že alkohol na cestu nepatří. Ale všude u cyklostezek máš občerstvení a po X kilometrech si dáš dvě pivka a někdo ti nasoli 25k i když jedeš po cyklostezce.To je sakra přitažené za vlasy.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
S tím alkoholem za řídítky souhlasím.
Každopádně tady jde o závod. A musím říct, že takového bych se klidně zúčastnil i já cyklista, kterej ujede pravidelně za sezonu tak 1km :D :D

@Spirit Tak to je hodně síla no o_O
 
Back
Top