• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cyklistika a vše kolem

Scott nekupuj to je predrazeny srac kde platis znacku

Ano souhlasím s tím, že Scott je dražší značka, ale nesouhlasím s tím, že je to sráč. Jezdím ho už pěkných pár let a jsem spokojený jak s kolem, tak i s celoevropskou servisní podporou.
 
Ano souhlasím s tím, že Scott je dražší značka, ale nesouhlasím s tím, že je to sráč. Jezdím ho už pěkných pár let a jsem spokojený jak s kolem, tak i s celoevropskou servisní podporou.
Mam kolem sebe par profiku co vetraj kola v radech desitek a stovek tisic...nezavisle na sobe se shodnou prave na servisni siti, ktera je mizerna. Mozna mas jine zkusenosti, ale me bylo receno, kdyz jsem si nechaval skladat kolo, ze od Scotta mam jit pryc velkym obloukem. A pomer cena a kvalita osazenych komponentu je proti zn.co jsem zminoval vyse nesrovnatelne horsi pro Scott. Ale jasne, lajk jako ja rozdil asi nepozna, ovsem profikovi co jezdi extremy v terenu verim co rika.

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Mam kolem sebe par profiku co vetraj kola v radech desitek a stovek tisic...nezavisle na sobe se shodnou prave na servisni siti, ktera je mizerna. Mozna mas jine zkusenosti, ale me bylo receno, kdyz jsem si nechaval skladat kolo, ze od Scotta mam jit pryc velkym obloukem. A pomer cena a kvalita osazenych komponentu je proti zn.co jsem zminoval vyse nesrovnatelne horsi pro Scott. Ale jasne, lajk jako ja rozdil asi nepozna, ovsem profikovi co jezdi extremy v terenu verim co rika.

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
jsem take jenom lajk, ale zkusenosti se servisem mam dobre. Hlavne ze to jezdi.
 
Díky všem za zkušenosti a rady, ale asi to vypadá, že na 90% půjdu fakt do toho Scotta. Konkrétně nakonec i jinou verzi a to ASPECT 750. Zaujaly mě tam hydraulické brzdy a že se dá odpružení přední vidlice vypínat závisle na terénu. Sice mě překvapila délka řídítek, ale to se dá prý upravit. Ještě mrknu na MERIDU, tu bohužel zatím nikde na podívání a vyzkoušení neměli, ale ten SCOTT zatím vede.
 
Na meridu je možné kouknout v řetězci Cykloword.Jestli ho máš někde poblíž.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Jinak jen upozornění. U toho aspectu 750.Prehazovacka altus je nejnižší řada. A myslím, že 24 převodů je dost málo

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Prehazovacka altus je nejnižší řada
@anda22 je to tak... u těch odkazů co jsem ti posílal máš řadu Deore, což je trochu jinej level. navíc kvalitní kolo dělají hlavně kvalitní komponenty a zavření odpružení nebo jeho tuhost je tuším standard a mělo by jít nastavovat u všech kol v cenovém rozmezí 15k
 
Tak jsem dnes rozšířila můj vozový park o zeleno-bílo-černého Scottíka;), mám radost jak malé dítě. Už jsem ho byla trošku projet, zvykám si na jinou přehazovačku (to cvakání a vycvakování), předtím jsem měla řasení v rukojeti...Docela mě tlačí i sedlo, toho se děsím nejvíc, asi půjde na výměnu za dámské...Jinak je pro mě novinkou, že i na kole jsou brzdové destičky a brzdová kapalina :D jako u auta:cool:Zítra se chystáme na větší výlet, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Po ujetí cca 150 km mám přijet na 1. garančku :D:D Nakonec mám ten Aspect 750, ale model Scale 750 2015, měl hezčí barvu jak ten letošní, takže u mě zvítězila..Jo a vleze se mi do mazďuchy, takže můžu cestovat a brouzdat s bikem po všech koutech ;)
P.S. Ještě motorku a bude můj vozový park kompletní, hahaha
 
Poslední úprava:
Jinak jen upozornění. U toho aspectu 750.Prehazovacka altus je nejnižší řada. A myslím, že 24 převodů je dost málo

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
počet převodů je mi zatím fakt jedno, mám co dělat, abych se naučila ovládat to, co je tam teď. ;)
 
Tak jsem dnes rozšířila můj vozový park o zeleno-bílo-černého Scottíka;), mám radost jak malé dítě. Už jsem ho byla trošku projet, zvykám si na jinou přehazovačku (to cvakání a vycvakování), předtím jsem měla řasení v rukojeti...Docela mě tlačí i sedlo, toho se děsím nejvíc, asi půjde na výměnu za dámské...Jinak je pro mě novinkou, že i na kole jsou brzdové destičky a brzdová kapalina :D jako u auta:cool:Zítra se chystáme na větší výlet, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Po ujetí cca 150 km mám přijet na 1. garančku :D:D Nakonec mám ten Aspect 750, ale model Scale 750 2015, měl hezčí barvu jak ten letošní, takže u mě zvítězila..Jo a vleze se mi do mazďuchy, takže můžu cestovat a brouzdat s bikem po všech koutech ;)
P.S. Ještě motorku a bude můj vozový park kompletní, hahaha
Super,přeji hooodně spokojených kilometrů ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Pells Razzer Comp 7.
 

Přílohy

  • IMG_20141125_100428.jpg
    IMG_20141125_100428.jpg
    591,7 KB · Zobrazení: 41
  • P8150039.JPG
    P8150039.JPG
    827,6 KB · Zobrazení: 33
Potkal jsem řidičku co měla týden řidičák,rám na odpis a pojištovna mi zaplatila půl kola,že předek a přehazka ok

nová stavba.jinak celý rok na kole do práce 5km.Přeci nebudu tahat auto aby bylo špinavé.
 
Poslední úprava moderátorem:
Strávil jsem na bajku dost dlouhé roky (jezdil jsem Český pohár bajků i bajkmaratony ,nájezd za sezonu kolem 10 tisíc kiláků),prošli mě rukama různé značky od velamosky až po karbonová celoodpružená kola ;) ale protože se na všeckém mosí šlapat ,začál jsem jezdit autem :D :p Poslední bajk je Giant trance X ,taková freeride mašinka ,lanovečků navrch a potom z kopca dolů ,sem tam nejaký singletrack :) Ale nejni to zas až tak velký lenoch , jak vypadá, párkrát už si vyjel třeba Grossglockner ;)
6911935293_4d6533a2d2_b.jpg
 
Starší, ale dobré, občas do práce 28 km, občas do hor...
 

Přílohy

  • kolo.jpg
    kolo.jpg
    792,2 KB · Zobrazení: 27
GT Zaskar. Do práce do Holešovic a zpět do Čestlic přes Hostivař, když je hezky. Příští týden se chystám. ;)
 

Přílohy

  • 12.JPG
    12.JPG
    1 MB · Zobrazení: 36
Ja Superior XP979 model 2017. Ty odrazky ve vypletu uz nemam :)
 

Přílohy

  • 73699898-0AF2-4DB4-B5D7-ACB65EA2EC15.jpeg
    73699898-0AF2-4DB4-B5D7-ACB65EA2EC15.jpeg
    1,2 MB · Zobrazení: 39
Back
Top