• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Deflektory, ofuky, doplňky, tuning na CX-3

S

Szopi

host
Ahoj Mazďáci. Má niekto skúsenosti s používaním deflektorov na CX3? Používal som to na starom aute a premýšľam nad montážou na CX3. Máte niekto deflektory namontované, nerobí to problémy pri zatváraní okien? Za odpovede vopred veľmi pekne ďakujem.

pre Doofeer: tak to som riadne prehliadol, ospravedlňujem sa!
 
Poslední úprava moderátorem:
Asi bych je nedával, nevím jak u CX-3 ale dal jsem je na moje bývalé ASX a drbal jsem si hlavu, akorát to hezky vypadalo, ale hrozně to hucelo ...
 
Nevim jak u CX, ale za sebe jsem je mel zatim u vsech aut a je to jedna z prvnich veci co dokupuju. Nikdy jsem huceni nepozoroval a pustit vzduch do auta kdyz treba leje nebo snezi je fajn kor kdyz se ti mlzi okna...

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Ahoj Mazďáci. Má niekto skúsenosti s používaním deflektorov na CX3? Používal som to na starom aute a premýšľam nad montážou na CX3. Máte niekto deflektory namontované, nerobí to problémy pri zatváraní okien? Za odpovede vopred veľmi pekne ďakujem.

pre Doofeer: tak to som riadne prehliadol, ospravedlňujem sa!

Mám je vpředu i vzadu.Potíže zatím žádné nejsou.Jsou od polského výrobce Hokiteam.
 

Přílohy

  • IMG_20160227_110603.jpg
    IMG_20160227_110603.jpg
    727,2 KB · Zobrazení: 154
@fram - pekné to je. Mám taký dojem, že dnes objednám cez web. Sú to tiež poliaci, avšak myslím že HEKO.
 
Pred kúpou CX3 som sa snažil nasať čo najviac info ohľadom príslušenstva. Deflektory boli v zozname dosť vysoko, avšak po nejakých kilometroch musím skonštatovať, že až tak potrebné nebudú. Aerodynamika je pri otvorenom okne prívetivá a ohľaduplná voči mojim ušiam a očiam, takže ak si okno pootvorím na asi 8cm, vôbec mi nevadí jemný vetrík vo vlasoch. Ba naopak, aspoň môžem hovoriť:„Dupni na to fáro, ať mi veje háro!“ :D
 
No napokon som tie deflektory kúpil a nahodil na Buddyho. Montáž bola rýchla a jednoduchá. Sedia výborne a vyzerajú naozaj dobre. Čo sa funkčnosti týka, tak jazda so stiahnutými oknami asi na 5cm je do rýchlosti 60km/h pohodová a neobťažujú ma nadmerným hlukom. Ten začína asi pri 80-90km/h, ale nie je to žiadny masaker. Pri zatvorených oknách hluk nevnímam ani pri vyšších rýchlostiach.

Takže ja osobne môžem odporučiť deflektory zn. Team Heko, aj keď to sú poliaci. Sú celkom kvalitné a funkciu otvárania a zatvárania okien neovplyvňujú.
Foto prihodím zajtra ;)
 
Sľubované foto ;)
 

Přílohy

  • IMG_0155.JPG
    IMG_0155.JPG
    997,2 KB · Zobrazení: 135
  • IMG_0156.JPG
    IMG_0156.JPG
    1,1 MB · Zobrazení: 123
  • IMG_0157.JPG
    IMG_0157.JPG
    1,1 MB · Zobrazení: 130
Nálepka to zrejme nebude, asi vyleptané do plastu, alebo iná metóda :confused:
 
Aha, protoze me prislo, ze na fotkach od @MCX3 (fram) to logo videt neni a u Tebe ano. Jestli to neni nalepka, tak skoda. Premyslel jsem o tom, ale s takovymto logem/napisem to nechci :confused:.
Nějak nerozumím proč tam nechceš to logo ? Přece to nemá nic co se funkčnosti týče žádný vliv.
 
Nějak nerozumím proč tam nechceš to logo ? Přece to nemá nic co se funkčnosti týče žádný vliv.
Na funkcnost to patrne vliv nema, ale na estetiku veci znacny. Nesundaval jsem z auta oznaceni modelu a RZ ramecky proto, abych si tam naopak daval dalsi jine dily s napisy. Copak to je nejake rally auto? ;)
 
Back
Top