• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Deflektory, ofuky, doplňky, tuning na CX-3

Jestli to neni nalepka, tak skoda
mám od Heka ofuky skel už na třetím autě a jak nemusím z principu polské zboží, tak tady musím uznat, že účelovost a kvalita je zaručena. na předešlém autě jsem je měl hádám 8 let. auto parkovalo venku, slunko plast nijak zvlášť nevyšisovalo natož aby byl plast popraskaný. navíc je super si pootevřít okna když prší nebo sněží. tyto věci IMHO převáží fakt, že tam je nějaký malý nápis, který budeš stejně za malý čas naprosto ignorovat.
 
Taky uvažuji na ofuky.
Docela hluk pri otevřenýma okny.
Jen hledám od jaké firmy.
 
Heko team ...oni sú dobrý čítal som recenzie ...vzal som tiež od nich hluk sa znížil ..čas ukáže či to bola dobrá voľba :D
 
Taky jsem nad tím přemýšlel, ale dát za to 1 500,- ?? to opravdu ne.Za kus plastu bych víc jak 500 nedal.
 
Taky jsem nad tím přemýšlel, ale dát za to 1 500,- ? to opravdu ne.Za kus plastu bych víc jak 500 nedal.
Čo sa týka okenných uznavam ..ale predný deflektor je podľa mna nutnosť ! Cx-3 je krásne auto ale ma ostré hrany v predu,za ten krátky čas som zistil že ak tam nedám deflektor -ochrannú fóliu tak po jednej zime môžem lakovať predok(mne osobne vadí ak je auto obite od kamienkov) podľa mna ten deflektor aj vyzerá dobre a je to funkčná záležitosť ,ako si auto ochranis take ho budeš mat..
 
Chalani mám na predaj predný deflektor na cx-3 ...klasicky som objednal 2ks :D:D kto ma záujem napíšte
 
Dnes som osadil deflektory-ofuky,no nič moc,nechal som len predné-zadné som zhodil,na M-323BJ vypadali lepšie...?
 
Back
Top