• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Demontáž prahů dveří

Maleax

výkonný člen KLANu
115
Ahoj, sundával někdo ty plastové prahy u dveří? Jakým způsobem je to tam přidělané (lepené/nacvaknuté)? Když bych je chtěl vyměnit za nějaké "hezčí", je to problém?

20170904_121032.jpg
 
tohle by mělo být nalepený, tak jako tak to vyměnit jde (zase za nalepovací)
 
nevím jestli je to jinak na GJ, ale já to měl na GH spíč nacvaknutý, možná s troškou lepidla. Každopádně to šlo dolů docela snadno a nalepil jsem tam hezčí :)
 
Hmm :D díky za info, zkusím si s tím nějak pohrát zda to půjde nějak rozumně sundat.
 
Hmm to zní lákavě, kdybych se stavil, pomohl by si mi to i přehodit? :D
Kdyžtak mi napiš SZ co by to stálo, určitě se mi orig. líbí víc, ale při hledání jsem převážně našel jen čínské kopie, do kterých se mi nechce...
 
Já jsem pro švagra na CX-5 kupoval tenhle typ. Až na ten čínský recyklovaný smrad, co vyčichne až za týden, a pár otřepů k oříznutí je to za těch pár dolarů OK. Plast v OEM textuře, nerez plech s vypískovanými logy.
20170820_105145.jpg
 
a mě furt ty nové prahy leží v kufru...... i když ani moc nesmrdí
 
Back
Top