• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Denní svícení - 3BK

Radfire

rodinný člen KLANu
790
Ahoj,

Mate nekdo na BK dodelavany denni sviceni?
Jaky tvar a kde vypadaji nejlip?

Diky
 
jeste jeden dotaz - jak zaridit aby mi pri dennim svicen i svitilo i neco vzadu?
V servisu mi rekli ze defaultne tam nic svitit nebude a nemeli vuli k nejakemu reseni
Daji se u BKcka nasvitit ty dolni odrazky? Nebo vyvest neco na zadni okno?
 
Mazdar,
ono moznosti je v podstate hromada. Jde spis o to jestli to chces resit i po strance legalni. Ne vsechno co jde videt na silnicich tam tak nejak muze byt. Pokud vim spravne zapojene denni sviceni by melo svitim pouze ve predu.
 
Zdar,
"Spravne zapojeni" mi bylo receno uz nekolikrat, nicmene z hlediska bezpecnosti bych byl radsi kdyby vzadu neco svitilo. Zadny lasery a jiny vypalovacky oci, spis neco na urovni pozicnich svetel a podobnych bludicek.Takze pokud nenarazim na blba by s tim snad nemusel byt ani problem.
Jelikoz nemam odvahu nejak extra hrabat do elektriky, mam zatim predstavu budto nejakych pridavnych pozicnich svetel (nejspis za zadni okno) nebo svetelna trubka po bocich zadniho okna. Uvidim co cinani poslou driv a jak se to povede zakomponovat :)
 
tak uz mame i zadni DRL
tlumene zapojeno na zapalovac, takze sviti s DRL i s normalnimi svetly
plne zapojeno na brzdy
CAM00306[1].jpg CAM00307[1].jpg CAM00308[1].jpg

odrazky jsou o fous vyssi nez original, ale to pujde nejak zahladit :cool:
 
Back
Top