• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Denní svícení

RUDYX

nový člen
2
Zdravím. Sháním tenhle tip denního svícení dokázal by mi někdo poradit? Cca před dvouma lety mi ho v aspekte nabízeli ale teď tvrdí že ho nikdy nevedli...
received_1970516342968485.jpeg received_1970516346301818.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Jenom mě tak napadá, že něco takového by se snadno dalo vytisknout na 3D tiskárně.

Tahle diodová světla možná vypadají skvěle pro majitele, ale pro druhé řidiče je valice nepříjemné zírat do jasných teček. Pro druhé je lepší více diod méně jasných. Ty diody by se daly poskládat i tak jak je na obrázku.
 
Zdravím. Sháním tenhle tip denního svícení dokázal by mi někdo poradit? Cca před dvouma lety mi ho v aspekte nabízeli ale teď tvrdí že ho nikdy nevedli...
Boli to original mazda LED DRL prislušenstvo na mazda 3 BL 2006-2013. Je o nich určite web - stopa aj na tomto klube
 
Poprosím o radu - mám BL 2011 a nemá automatické rozsvěcování světel. Moje předcházející BK 2007 to měla. Páčka ovladače nemá polohu auto, jak to máte kdo pořešené? Dokoupíte nějaký modul a tradá? Nebo co je dobré řešení? Případně, je možné, že jen není fce aktivována a přitom v nabídce asi někde je? (Ten fígl se mačkáním jsem našel a nefunguje mi). Díky předem za radu.
 
Tak potom uz asi len nejaký modul denného svietenia.
Přesně tak, jen bych si rád nechal doporučit jaký, či zda není v tom BL někde možnost aktivovat pomocí extérního připojení - jestli to náhodou někdo nezkoušel, nebo neví.
 
Ahoj. Vedeli by ste poradiť s denným svietením? Problém je že svietia iba v režime off a v režime auto avšak iba za dobrého svetlá. V momente keď sa zotmie a zapne hlavne svetlomety ľavá strana zotmie. (Rovnako pri parkovackovačke)Podľa elektrikára je to chýba modula problém je že samotný neviem nájsť iba podľa toho čísla tu vo vlažnej za 430€ resp 600€ v mazde. Dal by sa ten modul.nahradit aj nejakým neoriginalnym ?
35f0a8c549e6bcd0ff5b232eceea.jpg
 
Back
Top