• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Rádio a navigace (originální) - problémy

Upgrade Navi M6 GH pred FL. Modul prehrávania cez BT. Odskúšané. Cena inštalačný materiál s A2DP modulom a montážou cca 90 Euro. Na Navi prehrávanie cez AUX2.
 
Ahoj, mám auto bez navigace šlo by tam místo klasickýho radia dát navigace? Bud original nebo neoriginal?
 
Ahoj, mám auto bez navigace šlo by tam místo klasickýho radia dát navigace? Bud original nebo neoriginal?
Já jsem si nechal domontovat od člena tkm origo navigaci,je třeba dodat anténu GPS+ nějaká kabeláž.Loni byla aktualizace map od Volva.Někteří uživatelé s ní nejsou spokojeni,ale mě stačí,ještě nikdy mě nedostala do potíží.Existují i radia s navigací z Číny,ale já jsem nechtěl přijít o Bose.
 
Já jsem si nechal domontovat od člena tkm origo navigaci,je třeba dodat anténu GPS+ nějaká kabeláž.Loni byla aktualizace map od Volva.Někteří uživatelé s ní nejsou spokojeni,ale mě stačí,ještě nikdy mě nedostala do potíží.Existují i radia s navigací z Číny,ale já jsem nechtěl přijít o Bose.
A kde se dá sehnat original navigace plus vše co k tomu má být?
 
Caute. Nevie či to patrí sem, ale jedna sa to hudby. Zistil som, že mi nehrá reprak(Bose) na strane šoféra. Môže byť nejak stiahnutý zvuk cez rádio, ostatné hrajú, alebo odišiel. Ak áno viem ho nahradiť iba Bose repráky? Dik
 
Je možné dostat se do servisního menu a udělat test repro, ale už nevím kombinaci tlačítek. Ale vidím to na reprák, možná zrezlý. Reproduktory jsou speciální nízkoohmové a zesilovač s parametrickým ekvalizérem je na ně přizpůsobený, nejlepší asi koupit z vrakáče. Kombinace tlačítek pro test přidána.
Vyčtení DTC https://euroesi.mazda.co.jp/esicont/eu_eng/mazda6/20070907131908/html/id0902f6363000.html
https://euroesi.mazda.co.jp/esicont/eu_eng/mazda6/20070907131908/html/id0902f6358300.html
 
Poslední úprava:
Caute. Nevie či to patrí sem, ale jedna sa to hudby. Zistil som, že mi nehrá reprak(Bose) na strane šoféra. Môže byť nejak stiahnutý zvuk cez rádio, ostatné hrajú, alebo odišiel. Ak áno viem ho nahradiť iba Bose repráky? Dik
Musíš ho nahradiť Bose reprákom, zisti či nehrá aspoň výškač, potom by to bol reprák basový ako píše shr3k. Ak nehrá nič, máš zlú linku alebo aj zosík. Ale tých príčin môže byť viac.
 
Mapy DVD 2017/2018 východný blok.
Ak má niekto záujem, som k dispozícii.
 
Dnes som zistil, že nehrá iba ten jeden reprak. Musi sa nahradiť reprákom z GH modelu, alebo aj iného? Dik
 
poradí mě někdo kde se dá sehnat novější verze CD navigace. Moje je z roku 2010

//Vitus: sloučeno do existujícího tematu
 
Ahoj, dnes jsem jel do Brna a zpet a po ceste mi nekolikrat auto kratce piplo, jakoby z radia - aspon muj locit. Nikde vsak zadna kontrolka, jen opravdu kratke pipnuti. Nemate tuseni co by to mohlo byt? RVM to neni. GH po FL, diky
 
To se mi nezda, bylo to v rychlosti kolem 100kmh...A jiny ton to melo trochu.
 
Back
Top