• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Divný zvuk od přední nápravy

Davidumb

nový člen
10
Zacal se mi objevovat takovy divny zvuk, vsiml jsem si toho pri parkovani, pri velmi pomale jizde vpred, nebo vzad, pokud mam volant otoceny o jednu otacku doprava nebo doleva, jestli nekdo nema tuseni, cim by to mohlo byt, asi dva tydny zpatky jsem mel sice auto v servise na dvoulete garancni prohlidce, kde mi rekli, ze je zcela v poradku.
Dnes jsem se byl zeptat v Auto Palace Brno, po predchozim telefonatu, behem ktereho mi bylo sdeleno, ze mam prijet, ze se mi na to kluci podivaji, mi posleze na miste nabidli pouze objednani za 14 dnu. Asi mezitim jeste zkusim jeste napr. Auto Balvin skrz docela pozitivni recenze.
 
Auto uz bylo v servise, udajne je to vlastnost, ktera nema na funkci vliv, nicmene jsme se domluvili na naprave v ramci zaruky.(Auto Balvin)
 
Tak dneska jsem si podobného problému všiml taky při vyjíždění z parkoviště. Takové jakoby vrzání při pomalém vyjíždění s vytočenými koly. Opravili ti to? Čím to bylo?
 
Po oprave je to lepsi, ale obcas to stejne slysim, takze uplne to nezmizelo, pokud lip pomuze promazani, tak asi to je lepsi volba nez nechavat auto v servisu.;)
 
Ahoj všem,
asi si brzy dám nálepku člověka, který stále řeší nějaké problémy :)
Včera se mi stalo, že v průběhu jízdy se najednou ozval od levého předního kola zvuk, jako kdyby posilovač řízení přetlačoval kapalinu.
Bylo to dost hlasité, začalo to při prvním levotočivém oblouku a trvalo to s přerušovanou intenzitou i při jízdě rovně.
Od rychlosti cca 40 či 30 km/h to úplně zmizelo, aby se to po překročení těchto rychlostí zase ozvalo.
Při pravotočivém průjezdu se nic neděje..
Vyměňoval jsem brzdovou kapalinu, ale už před 3 týdny, té je tam dostatek, nikde nic neuniká, vše funguje...(protože to chvílemi vypadá jako od brzdového třmenu)
Při brzdění intenzita zvuku trochu zeslabí.
Když točím volantem na místě, nic..
Včera večer, když jsem jel z práce, tak celou cestu nic, až doma při parkování fakt jen lehký zvuk.
Mazda má 92.000 km, bez sebemenšího problému..r.v 2015

Když to bude dělat dnes znovu, zítra hold sundám kolo a mrknu na to...ale chci se zeptat, zda někdo z vás nemá podobnou zkušenost.

Díky moc předem za jakýkoliv tip...
 
Back
Top