• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Doplňky interieru

Montoval jsem tento týden. Sice na mazdu 3, ale můžu doporučit, za tu cenu úplná bomba. Dorazily za cca 4-5 týdnů od objednání. V mém případě o bylo trošku dodělej si sám... spojkový pedál mi došel s trochou více "materiálu" na spodní straně, která se nasazuje na pedál a tak bylo třeba trochu materiálu odebrat (odbrousil jsem trochu té gumy :)). Taky jsem si tu spodní stranu na jedné hraně trochu "naříznul", jinak bych tam ten spojkový pedál asi nedostal. Nicméně, pedály drží velice dobře a vůbec se nepohnou :).

pedaly1.jpg pedaly2.jpg
 
vyzerá to dobre a opierka na nohu ta sa ako montuje?
Netřeba nic vrtat. Je tam na třech místech nachystaná oboustranná lepicí páska od 3M, takže asi by se to mělo lepit přímo na koberec. Já jsem to ale vyřešil trošku jinak. Nalepil jsem si oboustrannou lepicí pásku na celou spodní plochu té hliníkové opěrky a na tu nalepil suchý zip. Potom jsem celou opěrku vzal a stranou od suchého zipu přímo nasadil na koberecový podklad auta, kde se odkládá noha. Výhoda je ta, že tu opěrku můžu kdykoliv oddělat a pohodlně vysát svinčík pod podložkou.
 
Ahoj,
potřebuji poradit jaké gumové koberečky. Hledám ten druh kde je u řidiče i část gumy na odložení levé nohy. Poradíte mi někdo?
 
Alu podložka opěrky levé nohy.
 

Přílohy

  • IMG_20160922_172114.jpg
    IMG_20160922_172114.jpg
    625,1 KB · Zobrazení: 69
Normálně jde vyšroubovat. Nicméně, kdybych měl toto v autě, musel bych ještě namontovat k uvítacímu osvětlení i kolotočovou uvítací znělku: "Nástupujte na drací a na kačeří, póslední prodloužená jízda." ;)
 
Back
Top