• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Doplňky interieru

Ahoj,
poprosim nekoho kdo uz ma zkusenost se sundanim tapecirunku na strope a na levem nebo pravem prednim sloupku jestli by neporadil s nejakou zaludnosti pri sundavani.
Rad bych nahodit Autobot Eye kameru k zrcatku a chce to USB napajeni tak bych to propostrcil v levym nebo pravym sloupku asi z original USB .
Nechtel bych nekde urvat nejaky kus plastu jen proto, ze na to pujdu na hulvata :D
Predem dekuji za rady
 
Jo u sloupků je zaludnost, jsou klasicky odtrhavaci, ale je tam nahoře taková sponka, která se snadno zničí, mě to sundaval @Max6 a na tohle mě upozornil
 
Já bych na hlavici uvítal hlavu(helmu) Iron Mana, no ale bohužel, nevím kde to sehnat. :-(
 
Ahoj som tu nový ...zatiaľ len 230km :) zmenil som zadný znak a namontoval lakťovú opierku :D
 
Moment zbehnem zfotit :eek:

IMG_2520.JPG IMG_2521.JPG IMG_2522.JPG

Miesto pera som tam dal kábel na nabíjanie :)

Rad by som ešte dal ten predný kryt na kapotu ,objednané už mám ale dodacie doby sú dlhé :( nič čo je na cx-3 je nemajú skladom ...
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top