• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Doplňky na všechny vozy Mazda nové generace

Já už mám kapotu přestříkanou po 3 letech. Byla omydlená jako blázen. Apoň tam mám teď asi 5x víc laku než origo,tak to už snad něco vydrží :hilarious:
 
Mluvime uz jenom o zprostredkovani, preprodeji dilu .... vykomunikovat, objednat, DPH + clo,vse v jednom. Pro nekoho komunikace s AUTOEXE, objednani, platebni podminky, dodani, celni urady a pod. muze byt formou zprostredkovani za dohodnutou sazbu min. alternativa.
Co dělá tato obchodní nabídka v bazaru? Pro případné partnery tu máme https://www.mazdaklan.cz/forums/partneri.56/. Pokud není nic konkrétního na prodej teď hned, neinzeruj to.
 
To zas nejak nechapu. Ok, mozna to zalozil ve spatne casti, ale proc delat z neci regulerni nabidky (nebo aspon z pokusu o to) obecne tema pro napady, navrhy a triky?
 
protože to není nic, co by měl "na prodej". Je to nabídka na společné objednávání. Stejně jsme chtěli udělat ve Společných topic o doplňcích, ať se o tom nekrafe zbytečně v mnoha jiných tématech
 
Kdyz uz tu kdesi zminoval @Krabat, ze zaukoloval @Max6-e, at vymysli, jak naroubovat na GL elektricky ovladane pate dvere :D, tak co treba takhle aplikace GL volantu do GJ, nevidel nekdo? Vcetne funkcniho vyhrivani :cool:.
 
Přihodit volanty šlo u mazdy docela často ( volant z M6 1.gen padnul 323 nebo 626 jak prdel na hrnec i s ovládáním), tak nevidím důvod, proč by to v rámci obyčejnýho faceliftu nešlo taky. S výhřevem může být problém, ale v podstatě "všechno jde"

Někdy časem to vyzkouším u sebe...
 
Poslední úprava:

Přílohy

  • PA120192.JPG
    PA120192.JPG
    526,6 KB · Zobrazení: 17
  • PA120193.JPG
    PA120193.JPG
    569,8 KB · Zobrazení: 17
  • PA120194.JPG
    PA120194.JPG
    663 KB · Zobrazení: 17
  • PA120195.JPG
    PA120195.JPG
    702,7 KB · Zobrazení: 18
  • PA120196.JPG
    PA120196.JPG
    607,8 KB · Zobrazení: 17
Poslední úprava:
na ty dveře kufru to měl na autě @Alamaster , ale moc se to myslím neosvědčilo.....
Myslíš ten kryt prahu? No on se osvědčil, ale pak jsem lehce nacouval do sloupku a od tý doby to mám ohnutý trochu :) Měl jsem i takovej tej kovovej pruh co se lepí na konec pátejch dveří a ten se mi bohužel nepovedlo nalepit rovně :D takže šel pryč, ale stejně se mi moc nelíbil a mám pocit že by to brzy rezlo, nebo jinak zašlo.
 
Back
Top