• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Doporučte motor servis Hradec Králové

HonzaT

nový člen
2
Na Mazdě 5 (2,0 D, 110KW, 2008) mne zlobí asi škrtící klapka. Závada se projevuje tak, že motor nejde do plného tahu, dříve se objevovalo nepravidelně (třeba 1x za 2 měsíce), v poslední době skoro trvale. Podle servisu v Pardubicích je to na výměnu za bratru 20 000.
Máte tip na někoho, kdo se trošku vyzná v Mazda motorech a je ochotný zkusit tu klapku vyčistit, případně pátrat hlouběji po závadě, než podle počítače měnit díly?
Díky..
 
No, hledal jsem nejbližší kvalitní, blízkých takyservisů je všude dost. Nakonec jsem to strčil k Mazdě Wagnerová v Táboře, kde potvrdili závadu škrticí klapky. Cenu origo dílu měli asi o dva tisíce nižší než v Pardubicích, ale nabídli i možnost použít starší díl, za který ručí a pokud by závada přetrvala, tak jsou ochotný ho vzít zpět a hledat dál. Za tuhle možnost si i s prací řekli o necelých osm tisíc a zatím to vypadá, že závada je odstraněna. Původní klapka nebyla ani nijak extra zanesená, spíš v ní prý odešla elektronika.
 
Back
Top