1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Dotaz na nové vlákno

Diskuzi v 'Všechno o fóru' zahájil JaMiJa, 8. 4. 2015.

1. JaMiJa

JaMiJa výkonný člen KLANu

489
    113
    43
    Mazdar!napadlo mě ze by se tu hodila debata o dobrých či špatných zkušenostech se servisem.Já osobně bych mohl doporučit dva chlapky s kteryma sem velmi spokojený.Naopak mám taky varování,narazil sem na šmejdy co si na opravare jen hrají..Teď je otázka,to ze sem vlozim kontakt na někoho kdo umí opravit,bude v podstatě reklama,jak se k tomu postaví správce webu?Protože časem se to může zneužívat vyloženě pro reklamu a uz to nebude to poctivé doporučení a rada v nouzi.Založí někdo tohle vlákno?

2. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Jakápak reklama, prostě zkušenosti se servisem. Založ téma s názvem servisu zde https://www.mazdaklan.cz/forums/zkusenosti-se-servisy.27/

3. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    je az neuveritelny, jak jsou uzivatele MC vystresovani cokoliv postovat nebo zalozit. Tady opravdu nebude panovat atmosfera strachu, postujte a zakladejte temata dle sveho ZDRAVEHO rozumu, pokud se vam povede zalozit duplicitu tak ji nektery z moderatoru a spravcu proste premisti do prislusneho tematu. My tady na rozdil od admina MC vime, ze presunout duplicitu trva stejne dlouho jako straslive zprudit onoho nebozaka, co ji napsal :))

4. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Preeesne! :)

5. r6d3k

r6d3k výkonný člen KLANu

208
    44
    28
    Není zde v plánu vytvoření sekce Moje vozidla (nemyslím jen foto) a v ní podsekce např. Servisní knížka nebo třeba Spotřeba paliva atd.? :)

mrvevi se to líbí.
  6. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Problém je, že nic jako plán čehokoliv tady zatím neexistuje. :D

Abych problematiku trochu rozvedl, XenForo takovou vestavěnou funkcí přímo nedisponuje. Je možné použít doplněk Showcase za 60 USD a nakonfigurovat jej do podoby garáže (http://z22se.co.uk/garage/, http://www.dsmtuners.com/dsm-profiles/), ale řešení skutečně na míru (včetně všech evidencí servisů, spotřeb atp.) by si vyžádalo naprogramování vlastního doplňku, na což aktuálně opravdu není čas. A to jsem se ještě pořádně neseznámil s API XenForo. Nevylučuji, že pokud tu bude víc uživatelů, můžeme se do něčeho takového pustit. Je třeba pochopit, že celý tento protestní projekt vznikl jako hobby, není tu ani jedna reklama ani nic placeného a už tak máme myslím dost práce s obsahem. Každý z nás musí také vydělávat na složenky, ne jen uspokojovat potřeby ostatních (to myslím jako obecně).

7. JaMiJa

JaMiJa výkonný člen KLANu

489
    113
    43
    ja jako uzivatel,s tim ze tady najdu nadstardni informace a pomoc ktera mnohdy neni zdarma a tady je zdarma,bych nemel problem prispet na chod tohodle fora,pokud by to bylo potreba.Prispevek v nejake rozumne mire,by nemel byt problem pro nikoho.Muj nazor...

8. Kuban

Kuban výkonný člen KLANu

174
    90
    28
    300 za banana je pecka to byl asi z lidlu ne?:D

9. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Plne aditivovanej Lidl banan

10. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Mam dotaz pro ktery sem nenasel kolonku.
    Proc je blokovane vlakno
    ...
    [​IMG]OBD čtečka ...
    Viz foto

11. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Vlakno bylo uzamceno jako duplicitni a dotaz byl presunut do stavajiciho vlakna, ktere resi diagnostiku a OBD2. Brzy bude toto vlakno vymazano zcela.

12. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Pisni mi prosím link, nemohu to najit.
    Předem díky

13. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
  14. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Tak hledej, je to hned na prvni strane ve Spolecnych

15. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Jsii samá dobrota kamarade :(

16. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Jsem nejvetsi dobrota, sedim ve strasnym vetru u rybnika Svet a hledam tady vlakna nebohym clenum ;)

17. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Ja jeste memel cas si zaplatit povolenku a natoz si hacnout k rybniku. Slunce stiham zahlednout jen kdyz dupu kolem okna ;)

18. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    Kdepak ryby, kamo, na to ja nejsem. Jsem tu na oslave, takze spis hovezi ....

19. Bouu

Bouu výkonný člen KLANu

496
    69
    28
    Tet sem dojedl teleci nudlicky na houbach s bramborackama :p

Sdílet tuto stránku