• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí textil, druhá edice - HOTOVO, vyzvedávejte

máte zájem o textil s logy MazdaKLANu?


  • Celkem voličů
    13
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
množí se dotazy jestli budeme dělat dovýrobu triček a bund. Hlasujte v anketě, kdo by měl zájem. Pokud se sejde dostatek zájemců, rád zprodukuju dovýrobu za stejných podmínek, jako v první vlně.

topic o bundách

topic o tričkách
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
edit 14.2.:

Trika
polo tričko v barvě NAVY (tm.modrá) s výšivkami:
dvoubarevně vyšitý nápis MazdaKLAN na levém prsu
bíle vyšitá webová adresa www.mazdaklan.cz vzadu pod límcem
bíle vyšitá personifikace na levém rukávu = NICK

Jelikož se nejedná o žádnou grafiku, předpokládám že nápis na triku si každý umí představit a tudíž nedělám žádnou vizualizaci (nemám na to aktuálně kapacitu).

polo tričko + vyšívací programy + tři výšivky = 295 Kč/ks
v případě osobního předání na srazech je to konečná cena. Pokud budeme muset trika rozesílat, přibude poštovné 108Kč dle ceníku Pošty a nějaká kačka za obálku.


Protože se nabídka rozšířila i o dámská trika, v případě požadavku na dámský střih to do objednávky dopište.

Systém objednávání triček a bund:
provedete platbu na účet @Natural (číslo účtu sdělíme do SZ), kde uvedete do zprávy pro příjemce počet triček a jejich velikosti + NICK, co na nich má být vyšitý + dopište počet bund a jejich velikost

příklad: triko 2ks XXL=nickXY (eventuálně dopište která trika jsou pánská a která dámská) + L=nickXZ a bunda 2ks XXL


Bundy
softshell bundy s logem MazdaKLANu. Šel jsem cestou nejmenšího odporu a nezabýval se hledáním různých bund a nabízím osvědčený model zn.Lambeste, který máme ve firmě už pár let všichni. Jedná se o poměrně levnou, přesto si troufám říct že celkem kvalitní softšelku bez kapucy.

BUNDU nabízíme v tm.modré barvě NAVY (stejně jako trika) s dvoubarevným potiskem loga MazdaKLAN na záda.

Cena za bundu s potiskem v případě osobního předání na sraze je 765 Kč vč. DPH

systém objednání bund je stejný jako u triček

Abychom předešli zbytečné debatě o jiných barvách: trika i bundy budou opět POUZE v barvách MazdaKLANu = tmavě modré triko nebo bunda s potiskem/výšivkou - bílá/azurová. Není to proto, že jsem konzerva, je to proto, abychom byli snadno idetifikovatelní = měli stejné oblečení, jinak to nemá smysl ,-)

Uzávěrka pro objednání je v pátek 11.3.2016, následující pondělí vše objednám - předpokládané datum zhotovení je do 25.3.2016
 
Poslední úprava:
No paráda, jaro se nám pomalu blíží a tím pádem srazová sezona klepe na dveře :)
Já si určitě jedno triko ještě nechám vyrobit, páč je to tak parádní, že nemůžu mít jenom jedno :D

Dále tu mám poznačené nějaké potencionální zájemce o klanové oblečení nejen na sraz. Tak označuju a když si na někoho ještě vzpomenu, tak přidám :)
Bylo by super, kdyby nás bylo hodně a tím pádem se dovýroba vyplatila a uskutečnila ;)

Tak co? @PaKo , @Paulie Fell Kriss , @Háre , @Scud , @SeanJohn , @Jirin , @Dvoři , @romin , @Martas001 , @thomzw , @Lubos23

A samozřejmě další směle do hlasování :)
Mazdar
 
Koukám zatim nás moc neni.Tak nováčci mazďáčci pojďme dotoho!!!!:)
Mazdár
 
No já určitě budu chtít jedno triko a pokud by bylo k mání i dětské ? :D
 
Já bych bral jednu bundu a jedno tričku. Takže až se bue závazně objednávat, tak dám vědět.
 
Ja som rovno zahlasoval za bundu, pretoze uz som niekolko krat olutoval, ze mam len triko. A moc ma potesilo, ze sa chysta este dovyroba, takze za mna palec hore.
 
editoval jsem první příspěvek, rozhodnuto o dovýrobě :) Pokud byste chtěli dovýrobu dříve než koncem března, můžeme o tom diskutovat. Chci, aby měli všichni dost času si oblečení objednat. Objednávejte POUZE dle návodu v prvním příspěvku = platbou s popisem objednávky ve zprávě pro příjemce platby . Jakékoli pokusy o objednávání sem do topicu nepadnou na úrodnou půdu ;)
 
Tak se nám během týdne objednávky pěkně rozjely. Super mazďáci a mazďačky, jen tak dál! ;) Už se těším na super klnanovou prezentaci na srazech :)
 
Back
Top