• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel DPF Filtr

Louis

nový člen
17
Dobrý den. Jak mám sundat DPF filtr tak abych neponičil šrouby, matice, čidla a další věci co tam jsou.. Mazda 5, 2.0 nafta, r.v.2006. Děkuji za odpověď.
 
Nikdo to nikdy nedělal??? Hm tak nic.. Jestli mi to vyjde tak sem dám postup demontáže DPF o víkendu...
 
Omlouvám se.... Kdybych neměl problém s DPF tak bych do toho nevrtal. NE nejsem "domácí kundil" abych to kuchal. A jelikož jsem přešel z francouze na japonce a nemám moc zkušeností, tak jsem se zeptal na co si mám dát pozor. Zeptal jsem se i na FB Moravia unit a taky jsem se nedozvěděl odpověď a "strýček google" mi taky nepomohl. Tak jestli víte napište, jestli ne tak se na to o víkendu podívám sám a přidám sem postup..
 
Ale kde je problém? Co ukazuje diagnostika? Demontovat DPF, že mám s ním problém je zvláštní, když se neví, kde je přesný problém. Jak je DPF zaneseno, ukazují všechny čidla správně?
 
Diagnostiku ještě nemám. Čidla nejdou sundat a od výměny oleje regeneruje po 45km. :(:(:(
 
Ahoj. Delalo mi to to samé. Pres diagnostiku jsme spustili regeneraci DPF a vynulovali výměnu oleje. Po pořádné jízdě s otáčkoměrem 3000-3500 ot/min ujeli nekolik km (cca 5-10) se vše uklidnilo a dalo do pohody... Auto jezdí jak drak...
 
Back
Top