• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Drnčení plastu nad displejem

těžko radit, když nevíme u jakého auta... prosím dopiš si vozidlo do Podpisu v profilu. Pokud je to GH, tak kde přesně se to ozývá ? Zkusil bych vypozorovat místo a pak třeba podržet zda to nepřestane. Pak bych to mezi plasty něčí vypodložil. Osobně mám teda GH r.v. 2009 a nic nad displejem nevrže ani nedrncá.
 
těžko radit, když nevíme u jakého auta... prosím dopiš si vozidlo do Podpisu v profilu. Pokud je to GH, tak kde přesně se to ozývá ? Zkusil bych vypozorovat místo a pak třeba podržet zda to nepřestane. Pak bych to mezi plasty něčí vypodložil. Osobně mám teda GH r.v. 2009 a nic nad displejem nevrže ani nedrncá.
Ozývá se to nahoře (ten plast nad displejem). Kdysi mi stačilo po tom klepnout a přestalo to. Teď to je častější a musím na to chvíli přitlačit zezhora.
 
Back
Top