• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Držák telefonu

Nějaký tip na držák mobilu do ventilátorové mřížky, který dobře drží? Může být i Aliexpress.
Díky
 
Uz tady byl pakrat zmineny drzak Brodit. Ja jsem jej pouzival u stareho auta (ktere jsem nahradil Mazdou), takze jsem si dnes poridil novy po vymene telefonu i do GJ. Tak jsem jej dnes instaloval ...

IMG_0007.JPG IMG_0008.JPG IMG_0009.JPG IMG_0014.JPG

Je to s MultiMoveClipem pro dynamicke vymenovani kolibek pro ruzne typy telefonu. Vymena telefonu vsak prinasi nevyhodu v tom, ze pak nejde moc efektivne pouzivat kolibka s nabijenim a schovanym napajenim. Tak halt budu muset ozelit ten kablik do zapalovace.

Zatim pusobi vse dost pevne, tak uvidime po case a za jizdy, snad nebude nic vrzat/klepat.
 
taky mám Brodit na Jabčáka viz někde na začátku, ale závidim ten polstrovanej držák, to by nemělo vůbec drnčet ! Osobně bych ještě narval ten drát pod palubku i s nabíječkou, jako to mám já, aby nepřekážel a nezabíral pozici v zapalovači
 
Jak jsi Ty na tom s tim kloubem na sroubek? U stareho auta (Focuse) to drzelo, drzelo az se to zacalo povolovat. A pak po utazeni se to povolovalo cim dal rychleji. A ted po roce pozoruju to stejne u GJ a na Octavce, kam jsem to daval i pro manzelku (oba mame stejny telefon). Nedavno se to povolilo, tak jsem to utahl (skoro po roce) a po mesici uz se to zase kvedla. Ten kovovy sroubek do plastu asi proste nebude to prave o_O. Ale asi zatim jedina vyhrada k Broditu.
 
mám to pár let, asi dvakrát jsem dotahoval.. bez výhrad. Ted asi dotáhnu znova, protože pár set km po dálnici s vibrujícím autem občas naznačovalo, že telefon vyskočí z držáku :D
 
@Vitus Ja som nakoniec šiel tiež do Broditu, akurát som bral model bez napájania a s origo konzolou na palubovku.
 
Zdravím všechny,
blíží se mi dodání M6 a přemýšlím jak vyřešit umístění mobilu v autě. V současném autě (Ford Mondeo) používám magnetický držák. Magnet jsem nalepil pod navigaci, takže na něj dobře vidím, můžu na něm občas při jízdě něco potvrdit a i dobře nabíjím ze zásuvky která je přesně pod magnetem ..
U M6 vážně nevím, jediné co jsem našel a připadá mi že by jinak úžasný interiér nerušilo je snad toto:
https://www.mazda.com.au/accessory/GJ12ACMPS
A to stejně potáhnu kablík z boxu mezi sedadly ..
Budu vděčný za jakoukoliv inspiraci :)
Díky předem
 
Moje účelné a přitom cenově velmi dostupné řešení:
Držák do ventilace
https://www.aliexpress.com/item/Usa...657.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74804c4d10e619
Nabíjení (s možností připojení dalšího kabelu)
https://www.aliexpress.com/item/RAX...384.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.74804c4d10e619

Nikde zbytečně nic netáhnu, telefon je téměř v úrovni očí a je to celé lehce demontovatelné.
Samotný telefon mohu vyjmout a zpátky připevnit jednou rukou.
Celé mě to nestálo ani 200 Kč.
 
Díky za rychlou odpověď, držák je super - hned ho na ali objednám.
Jen s tím kabelem nevím, pokud budu chtít využívat android auto tak zásuvka je v "kaslíku" mezi sedačkami a myslím že nejbližší zásuvka na 12V taky tam :-(
 
Android auto jasně, ale jinak je nejbližší zásuvka v tom kastlíku před řadící pákou (pod ovládáním klimatizace).
Ta kroucená šňůra nabíječky se dobře do něj schová.
 
Ona tam právě už zásuvka není. Řekl bych že jde prostě o snahu Mazdy zapojit mobil na USB, zastrčit do středového boxu mezi sedadly, vypojit a vyndat až po dojetí :-(
 
Ostatne taky, pokud by spolehlive fungovalo Android Auto nebo Apple Car play, tak k cemu vubec ten telefon potrebuje drzak? Od te doby, co pouzivam AA jen pripojim na kabel a hodim do prihradky, mobil uz nepotrebuju. Ikdyz pokud nekdo pouziva nepodporovane aplikace, tak asi pak je potreba nekam kliknout.
 
Zdravím vespolek. Dívám se po nějakém rozumném držáku telefonu. Jaký používáte ve svých Šestkách vy? Předem díky ;)
 
Na tento jsem se díval na Ali, ale recenze byly rozporuplné. Jinak se mi líbí a když píšeš, že spokojenost, dám mu šanci. Dík
 
Back
Top