1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

FilmBox

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Doofer, 22. 5. 2015.

1. Doofer

Doofer moderátor Člen týmu

949
    510
    93
    ...znáš dobrej filmek ? Poděl se a dej tip s malym komentářem

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk

2. 1N7RUD3R

1N7RUD3R moderátor Člen týmu

1 217
    219
    63
    Jo, dobrej napad tohle vlakno. Me se tedka naposled libil film "Zero Motivation" neboli Vojacky.
    http://www.csfd.cz/film/370764-vojacky/

Hrajou tam prima kocky, jako treba Nelly Tegar a Meytal Gal :rolleyes:

3. JaMiJa

JaMiJa výkonný člen KLANu

489
    113
    43
    Řídím se podle Verbala,jeho komenty na csfd.cz jsou lege,počkej si,legendaaarni :D

odesláno z mobilu

Szopi, Dr.know a pjetro se to líbí.
  4. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    To si nejakej zkusim najit. Ja na csfd moc nekoukam,... ja jsem nenarocnej divak. Ale uplna sracku taky poznam :D

5. r6d3k

r6d3k výkonný člen KLANu

208
    44
    28
  6. JaMiJa

489
    113
    43
    i Odvazne palce to ohodnotili velmi dobre,jinak pojaty Mad Max a zpracovani je i pry velmi oroginalni na to ze to reziroval 70ti lety reziser...no vahal sem mezi Rychla zbesile 7 a Mad Maxem...ted z vim ze to druhy vyhraje v kine,to prvni pockam na kopii na netu:)

7. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    Na toho se urcite chystam. Jen mam obavy jestli to nebude proste slatanina. Kravina podle modernich meritek. No, kdyz JaMiJa zminil FAF, usetrim ti cestu do biografu a pockej az asi az to bude na netu.. :D

8. Natural

Natural správce Člen týmu

3 259
    1 893
    183
    Rychle a zběsile se mi moooc libilo. Hlavně propojení všech dílů, že je z celého FF konečně jeden celek. Mimochodem kopie na netu už jsou ;)

9. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    No, ja jsem takovej, ze se stouram... bylo to takovy finale podle me a dal bych tu serii nechal uz spat. Konec byl hodne smutnej, kdyz si uvedomis, ze hlavni predstavitel se ji uz nedozil.

10. Natural

3 259
    1 893
    183
    Za mě za poslední dobu rozhodně Interstellar - http://www.csfd.cz/film/227786-interstellar/ . Popsal bych to jako klasiku od Christophera Nolana. Kdo viděl Počátek a líbil se mu, tak rozhodně se mu i tento počin bude líbit. Mám rád, když po filmu v kině sedím zaražený do sedačky a přemýšlím :)))
    Ještě můžu 100% doporučit film Rivalové - http://www.csfd.cz/film/301401-rivalove/ . Kdo má rád motorismus, tak si určitě pošmákne.

Postupem času si určitě vzpomenu na další filmy, které bych doporučil. :))

11. Natural

3 259
    1 893
    183
    Já už si sám řekl, že pokud bude další díl, tak se na něj jen z principu už dívat nebudu. No to rozhodně, já na Fast and Furious 1 a 2 vyrůstal a v dobách Need for speed Underground 1 a 2 to bylo prostě něco nepředstavitelnýho. Potom člověk jezdil na tuning párty a byl z toho odvařenej :D No a právě jako odkojenec tohoto formátu, jsem si pěkně pobrečel na konci, hlavně při této myšlence :)

12. 1N7RUD3R

1 217
    219
    63
    ...presne.

13. Doofer

949
    510
    93
    pokud jste neviděli "Kapitán Phillips" tak vřele doporučuji... podle skutečné události. na konci sice kapánek americké, ale jinak celý film fakt pecka. Tom Hanks opět září :cool:

JaMiJa se to líbí.
  14. Doofer

949
    510
    93
    naprostá špička s Jiřím Voskovcem a brilantním Henry Fondou - maximálně doporučuji "Dvanáct rozhněvaných mužů" z roku 1957 (ten původní, černobílý). K tomu, aby vzniklo špičkové drama, není třeba mnoho. Stačí jedna jediná místnost, dvanáct skvělých herců a brilantně napsané dialogy... fakt mazec, jak se děj rozvíjí a jak se dá "handlovat" s něčím osudem.. :happy:

Szopi se to líbí.
  15. Freaxus

Freaxus člen KLANu

71
    26
    18
    Zná někdo nějakej film ve kterym je v hlavní roli Mazda 6? Nejlepe MPS, ale beru jakoukoliv....

16. JaMiJa

489
    113
    43
    Shledl sem Teorie vseho,cekal sem od toho filmu vic vedy:)ale je to hlavne citove natoceny film...neni to spatny,ale Forest Gump je mnoooohem lepsi:)

17. tox

tox člen KLANu

81
    24
    8
  18. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Vím jen o 3 BK
    v Proroctví/Knowing a CX-7
    v Contagion/Nákaza resp. v Contagion byl myslím celý product placement Mazda.

19. Doofer

949
    510
    93

Sdílet tuto stránku